Beko Su Sebili Temizliği

Su sebilleri, suyun kullanımını en basit şekilde sağladığımız makinelerdir. Küçük ev tipi ya da büyük sanayi tipi sebiller olarak karşımıza çıkmaktadır. Ev tipi sebiller ve sanayi tipi sebiller ayırt edilmeksizin temizliği yapılmalıdır. Su sebillerinden bir marka çeşidi olan Beko su sebili temizliği de aynı şekilde marka ayırt edilmeksizin temizliği yapılmalı ve sağlıklı kullanımı sağlanmalıdır. Su sebilleri temizliğinde dezenfektan olarak sadece ozon kullanılmalıdır. Ozon tüm sebil haznelerinde uygun ve doğru metotlarla uygulandığında sebil temizliği sağlıklı kullanıma sunulmuş olacaktır. Karbonat, tuz, sirke vb. gibi temizleme teknikleri, doğru olmayan bir temizleme yöntemidir ve asla itibar edilmemelidir. Su sebili temizliği düzenli olarak yaptırılmalı ve mutlaka periyodik olarak takibi yapılmalıdır. Aksi takdir de yaşanacak problemlerin önüne geçilmiş olunmayacaktır.

Temizlik yapılmadığı ya da düzenli yapılmadığı takdir de sebillerde yosunlanma ve beraberinde koku ve tat farklılıkları meydana gelecektir. Bakteri oluşumuna zemin hazırlayan bu durumlar, bakterilerin en çok bilinen ve çok çabuk üreyip arındırılması zor olan koliform bakterisinin üremesine ve sebile nüfus etmesine neden olacaktır. Koliform bakterisi, yüksek ateş, ishal, kusma ve bulantı gibi ciddi boyutlar da rahatsızlıklara sebebiyet vermektedir. Bu rahatsızlıklar küçük çocuklar da çok daha çabuk etki göstermekte ve kimi zaman ölümcül sonuçlar doğurabilmektedir. Kullanılan suyun temiz olması gerekliliği küçümsenmeyecek kadar önemlidir ve göz ardı edilmemelidir. Su sebili temizliğinde Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi olan firmalar, Sağlık Bakanlığı denetlemelerinden geçmiş firmalardır. Bu belge Sağlık Bakanlığı onaylı firma olduğuna dair bilgi niteliğindedir ve mutlaka firmadan talep edilmelidir. Temizliği yapacak olan teknik ekibin profesyonel olarak lens edilmesinin, sözde kalacak bir söylem olmaması için, personel yetki belgeleri de talep edilmeli ve iş güvenliği sertifikaları sorgulanmalıdır. Personelin neyi nasıl yapacağı konusunda bilgi sahibi olduğunun kanıtı olan bu belgeler gelişigüzel yapılacak olan işlemlere maruz kalmayacağınızın göstergesi niteliğinde olacaktır. Su sebili temizliği yaptırılacak olan firmanın İSO kalite yönetim sistemleri belgesi yapılacak olan işin planlama, organizasyon, doğru metot ve uygulamalarla ilerleyeceğinin, kaliteli ve güvenli bir firma olduğunun kanıtıdır. Beko su sebili temizliği, yaptırılmadan önce mutlaka bu belgeler sorgulanmalı ve suyun sağlıklı kullanıma teslim edileceğinden emin olunmalıdır.

Tekdez Sağlık Bakanlığı onaylı Türkiye geneli bir kuruluştur. Tüm yetki ve kalite belgeleri eksiksiz olan firmamız profesyonel bir ekiple hizmet sunmaktadır. Personel iş güvenliği sertifikaları eksiksiz, İSO kalite yönetim sistemleri belgesi ile uygulanacak yöntem ve metotlara hakim bir ekiple, sağlıklı su kullanımı için gerekli tüm belge ve referans sorgulaması yapabileceğiniz Tekdez , güvenle ve özenle yıllardır Türkiye geneli hizmet vermektedir. Su sebilleri temizliği insan sağlığını her alanda etkileyecek olan suyun, sağlıklı kullanımını sağlamak amacıyla yapılmalı ve öncelik olarak göz önünde bulundurulması gereken uygun nitelikleri taşıyan ekiple, doğru sonuçlar alınması olmalıdır. Su sebilleri kullanımı, vücudumuzun en çok bakteri nüfusu olan el teması ile sağlanmaktadır. Bu durum sebillerin en geç 3 ayda bir temizliği konusunu, daha erken sürelere de atabilmektedir. Ayda bir ya da 2 ay da uygulanması gerekebilen bu işlem ihmal edilmemeli ve farklı bir tat, koku ile karşılaşıldığı takdir de mutlaka firma ile iletişime geçilerek, oluşabilecek olan problemlerin önüne geçilmiş olmalıdır. Tekdez, Beko su sebili temizliği, profesyonel ekip ile uygun ve doğru metotlarla yapılacak siz değerli müşterilerimizin sağlıklı kullanımına teslim edilecektir. Sebil temizliğini, sebili teslim alarak yapıp teslim edeceklerine söyleyen firmalara itibar edilmemelidir. Temizlik yerinde hizmet ile yapılmalı ve mutlaka işlem sonrası sudan tadım yaparak onayınızla bitirilmesi gerekmektedir.

Tekdez ekibi olarak yerinde hizmet vermekte olduğumuz su sebili temizliği işlem sonrası tadımı gerçekleştirerek onayınızla sağlıklı kullanıma teslim edilmektedir. Yıllardır su sebili temizliği güvenli adresi olmanın gururunu taşımaktayız. Su sebili temizliğin de kurumsal ve profesyonel ekip çalışması için lütfen iletişime geçiniz.

Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu