Bosch Su Sebili Temizliği

Su sebili temizliği, su kullanımı sağlanan sebilin sterilizasyonunun sağlanması ve sağlıklı kullanıma teslim edilmiş olması demektir. Su sebilleri, kirli su barındırması halinde bakteri üremesine elverişli alanlar olacağı için su sebili temizliği ihmal edilmemesi ve düzenli olarak takip edilmesi gereken bir işlemdir. Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi olan Tekdez,su sebili temizliği hakkında detaylı bilgi ve talepleriniz için profesyonel ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Bosch su sebili temizliği, en geç 3 ayda bir yaptırılması gereken bir sebil markasıdır. Sebil temizliği yaptırılmadığı takdir de değişik bir tat ve koku oluşacak ve sebil de yosunlanma meydana gelecektir. Zamanla yerini bakteriye bırakacak olan bu durumlar, ciddi boyutta rahatsızlıkların habercisi niteliğindedir. Hayatımızın hemen her alanında kullandığımız su, bakteri yuvası olarak vücudumuza nüfus ettiğinde, ishal, kusma, bulantı, yüksek ateş gibi belirtileri nüksettiren koliform bakterisinin etkisi olan hastalıklar oluşacaktır. Bu hastalıklar ciddi boyutlara kadar gidebilmekle birlikte ölümcül olabilmektedir. Günlük hayatta su kadar hemen her alan da elimizi de kullanmaktayız. Ellerimize bakterilerin gün içerisinde milyarlarca kez nüfus eder. Su sebilleri de kullanım açısından el temasına yatkın makinelerdir. Su sebilleri sadece 3 ayda bir temizlik yaptırıldığında bakteri üremesi duracak diye bir kesinlik söz konusu değildir. Kimi zaman ayda bir ya da 2 ayda bir temizlik yaptırılması gereken, el teması nedeniyle oluşabilecek bakteri ve kirlilik gibi durumlar da söz konusu olabilmektedir. Sıklıkla kullandığınız su sebilinin takibi çok iyi yapılmalı eğer koliform üremesi gerçekleştiyse mutlaka temizlik aralığı düşürülmeli ve bu bakterilerden arındırılmalıdır. Koliform bakterisi hızlı üreyen bir bakteri olduğu kadar arındırılması zor da bir bakteri çeşididir.

Su sebili temizliğinde doğru yöntem ve metotlar uygulanması da önem teşkil etmektedir. Nitekim doğru yöntem ve metotlar uygulanmadığı takdir de temizliğin ayda bir yaptırılıyor olması bile bakterileri arındırmakta etkili olmayacaktır. Bosch su sebili temizliği, Sağlık Bakanlığı onaylı belgesi olan ve tüm yetki ve kalite belgeleri eksiksiz firmalar tarafından yaptırılmalıdır. Personel yetki belgeleri eksik olan firmaların sağlayacağı hijyen koşulları hem personel hem de müşteri açısından iyi sonuçlar doğurmayacağı için, firmaların personel yetki belgeleri mutlaka sorgulanmalıdır. Su sebili temizliği, bütün haznelerin sıcak ve soğuk su vanalarının detaylı bir şekilde ozonla temizliği ile gerçekleştirilmelidir.Su sebili temizliğinde ozon dışında hiçbir dezenfektan ürün veya tuz, karbonat gibi değişik yöntemler asla kullanılmamalıdır. Sağlık Bakanlığı tarafından da öngörülen ozon, su sebili temizliğinizde bakteri üremesine engel olabilecek nitelikte bir temizleyicidir. Ancak temizliğin düzenli olarak yaptırılmaması zamanla oluşacak olan bakterilere zemin hazırlayacaktır. Tekdez Sağlık bakanlığı onaylı Türkiye geneli bir kuruluştur. Tüm Türkiye genelinde Bosch su sebili temizliği ve diğer tüm sebil markalarının temizliğinde hizmet vermektedir. Tekdez su sebili temizliğinde, kalite ve yetki belgeleri eksiksiz ve personel yetki belgeleri eksiksiz, İSO kalite yönetim sistemleri belgesi ile kaliteli ve güvenilir adres olmaya devam etmektedir.

Su sebilleri temizliği hakkında detaylı bilgi ve talepleriniz için profesyonel kadromuzla iletişime geçebilir ve randevu oluşturabilirsiniz. Markası ve çeşidi ne olursa olsun tüm su sebilleri temizlenebilmekte ve mutlaka temizlettirilmelidir. Gerekli belgelere sahip olmayan firmalar ile çalışılmamalı hatta güvenilir bir gösterge olarak referans talep edilmelidir. Tekdez, su sebili temizliğinin profesyonel ekibimiz tarafından, ozon ile dezenfektesi sağlanmakta ve siz değerli müşterilerimizin sağlıklı kullanımına teslim edilmektedir. Yerinde hizmet vermekte olan firmamız, temizlik sonrası ekibimizle birlikte yapacağınız sudan tadım sonrası teslim işlemlerini gerçekleştirecektir. Güvenli ve kaliteli temizliğin adresi olmaya yıllardır devam eden Tekdez, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekte ve daima doğru yöntemler ile sağlıklı su kullanımı teslimatı yaparak sağlığınıza özen ve önem göstermektedir. Su sebili temizliği işlemleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu