Buzdolabı Koku Giderici Ozon

Buzdolapları günlük hayatta birçok malzemenin muhafaza alanı olarak önemli yer tutmaktadır. Bu muhafaza alanlarının ciddi boyutta koku problemleri ile karşı karşıya kaldığı durumlar da uygulanacak yöntem ve metotlara hakim ekipler tarafından temizlik hizmeti sağlanmalıdır.
Buzdolabı koku giderici ozon hizmeti Tekdez tarafından tüm belgeler eksiksiz ve profesyonel olarak sunulmaktadır.
Kokuya maruz kalmış bir dolapta bakteri üremesi olacağı da aşikar bir durumdur. Dolap içerisinde üreyerek çeşitli rahatsızlıklara neden olan bakteri çeşitleri 3 aşamada incelenmektedir.
Bakteri çeşitlerinden salmonella bakterisi, dolap içerisinde kısa sürede üreme özelliği ile bilinmektedir. Ayrıca ishal, kusma gibi rahatsızlıklara sebebiyet vermektedir.

Botulinum bakterisi; tehlike arz etmekte ve baş dönmesi, halsizlik, ağızda kuruluk, boğaz ağrısı, nefes zorluğu, baş ve boyun bölgelerinde tutulmalar gibi rahatsızlıklara sebep olmanın yanı sıra solunum kaslarını da felç ederek ölümcül sonuçlara sebebiyet verebilmektedir.
Ekoli bakterisi ise; yeşil yapraklı bitkilerde ve koyun, sığır gibi çeşitli et gruplarında görülmektedir. Bu bakteri çeşidi midede kramp, dışkıda kan, ateş, ishal gibi rahatsızlıklara neden olmaktadır.
Tekdez, insan sağlığını ölümcül nitelikte tehlikeye atan bu bakteri çeşitlerinin yok edilmesi için uzman ekipler ile doğru yöntem ve metotlarda hizmet vermektedir.
Firmamız ile iletişime geçtiğinizde müşteri danışmanlarımız tarafından detaylı bilgi aktarılmakta ardından talebinizle birlikte en uygun gün ve saate randevu planlanmaktadır.

Randevu gününde, buzdolabının ekiplerimize tüm elektrikle bağlantıları kesilerek ön temizlik yapılmış şekilde boş ve buzluk kısmındaki buz eritilmiş olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
Bu uygulamalarda öncelikle tüm elektrik bağlantılarının kesilmiş olduğu kontrol edilerek iş güvenliği sağlanmaktadır.
Sağlanan kontroller sonrası uygulanacak olan ilk işlemde dolabın tüm yüzeyleri hidrojen peroksit ile silinmektedir. Silme işlemi tamamlandığında, 10 dakikalık bekleme süresi olmaktadır.
Bekleme süresinin ardından buzdolabı ozonlama işlemi için dolabın içerisi ıslak temiz bir bezle silinmekte ve ozonlama nötralizatörleri kurularak, ozonlama işlemi sağlanmaktadır.

Buzdolabı koku giderici ozon hizmeti; buzluk kısmı ve dolabın içerisi olacak şekilde iki uygulama şeklinde ilerlemektedir. Buzluk kısmına 2000 mg, dolap içerisine 5000 mg yüksek ozonlama kapasitesine sahip nötralizatörler kurulmakta ve 5-10 dakika ozonlama hizmeti sağlanmaktadır.
Ozonlama süresi tamamlandığında, nötralizatörler dolap içerisinden kapalı devre konumuna alınarak çıkarılmaktadır.
Uzun ömürlü ve sağlıklı buzdolapları için buzdolabı ozonlama hizmetinin 3 ayda bir düzenli ve periyodik olarak yaptırılması gerekliliği ön plana çıkmaktadır.
Detaylı bilgi ve profesyonel hizmet talepleriniz için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

Buzdolabı ozonlama hizmeti ile sağlanan koku giderme başarı oranı firmamız tarafından uzman ve eğitimli ekipler ile profesyonel olarak sağlanmaktadır.
Firmamız; Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, eksiksiz yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri ile yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olmaya devam etmektedir. .
Bu belgelerin sorgulanması ve talep edilmesi özellikle alınacak hizmetin sağlıklı sonuç vermesi için önem teşkil etmektedir. Aksi takdirde yetkisi bulunmayan kişi ya da kuruluşların vereceği hizmet uygulanacak yöntem ve metotların yanlış ilerlemesine neden olunacaktır.
Düzenli yaptırılması gereken temizlik ve dezenfeksiyon hizmeti herhangi kişi ya da kuruluşlar tarafından sağlanabilecek bir hizmet değildir. Profesyonel bir hizmet gerektiren bu işlemler, bakteriden arındırılması için uygulanması gereken yöntemlere hakim ekipler tarafından sağlanmalıdır.

Aksi takdir de buzdolabına hasar verici işlemler uygulanmakla birlikte bakterilerin yok edilmesi değil yoğunlaşarak daha ciddi boyutlara ulaşmasına neden olunmaktadır.
Tekdez, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi ile konusunda uzman, uygulanacak yöntem ve metotlara hâkim eğitimli ekipler tarafından hizmet vermekte olan kurumsal bir kuruluştur.
Buzdolabında muhafaza edilen tüm ürünler insan vücuduna nüfus etmekte, bu ürünlerin bakterili bir alanda muhafaza ediliyor olması yaşanacak problemlerin habercisi niteliğinde olmaktadır.
Buzdolabı koku giderici ozon hakkında detaylı bilgi ve talepleriniz için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.


Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu