Buzdolabı Yıkanır mı?

Temizlik hizmeti sağlanmadığı takdir de dolap içerisinde kurtlanma, bakteri, patojen, mantar üremesi gerçekleşerek buzdolabındaki bu problemler için çeşitli çözümler aramaya neden olmaktadır. Bu çözümlerden bir tanesi olarak düşünülen buzdolabı yıkanır mı oldukça yanlış bir uygulama olacaktır.
Bu tür çözüm yolları bakteri üremiş bir buzdolabında etkili olmamakla birlikte bu bakterilerin neden olacağı çeşitli rahatsızlıkları da beraberinde getirecektir. Bu rahatsızlıklar bakterilerin kendine has özellikleri ile kendini göstermekte ve çeşitli yollarla insanlara bulaşabilmektedir.
Buzdolabında meydana sorunların çözümü en kısa sürede yetkili bir kuruluş tarafından buzdolabı ozonlama temizlik hizmeti alınması ile mümkün olmaktadır. Özellikle yetkili bir kuruluş olmasının uygulanacak yöntem ve metotlara hâkim ekipler tarafından hizmet alındığının kanıtı niteliğinde olacaktır.

Yetkili bir kuruluşu ayırt edebilmen en önemli noktası sahip olunan belgelerden geçmektedir. Bu belgeleri; Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, eksiksiz yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri olarak belirtmek doğru olacaktır.
Kaliteli ve güvenilir hizmetin kanıtı niteliğinde olan bu belgeler buzdolabı yıkanır mı problemine sağlıklı çözümün anahtarı niteliğindedir.
Tekdez, Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi, marka tescilleri ve güncel portör muayene raporları, iş sağlığı ve güvenliği sertifikaları, hijyen ve mesleki yeterlilik sertifikaları ile yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz olarak uzman ve eğitimli ekipler ile Türkiye geneli profesyonel hizmet vermekte olan kurumsal bir kuruluştur.

Buzdolapları asla yıkanmaz. Temizlik ve dezenfeksiyon hizmeti ozonlama metodu ile uygulanır.
Randevu gününde, müşteriden istenen, buzdolabının ekiplerimize tüm elektrikle bağlantıları kesilerek ön temizlik yapılmış şekilde boş ve buzluk kısmındaki buz eritilmiş olarak teslim edilmesidir.
Buzdolabının uzun ömürlü sağlıklı kullanımı için buzdolabı ozon temizliği hizmetinin 3 ayda bir düzenli ve periyodik olarak yaptırılması gerekmektedir. Temizlik tarihinin yoğunluktan kaynaklı unutulabilme riskine karşılık talep doğrultusunda firmamız tarafından CRM’ de özel takip sistemi uygulanmaktadır.
Tekdez, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi ile konusunda uzman, uygulanacak yöntem ve metotlara hâkim eğitimli ekipler tarafından hizmet verildiğini kanıtlayan belgeleri tarafınıza sunmakta ve kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olmaya yıllardır devam etmektedir.

Buzdolabında muhafaza edilen tüm ürünler insan vücuduna nüfus etmekte, bu ürünlerin bakterili olması yaşanacak problemlerin habercisi niteliğinde olmaktadır.
Buzdolabı ozon temizliği ile buzdolabı sağlıklı kullanımı mümkün olmakla birlikte buzdolabının ömrü beklenilenden daha uzun olabilmektedir.
Buzdolabı yıkanırmı ve buzdolabı hakkında farklı soru ve bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.


Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu