Dijitsu Su Sebili Koku Yapıyor

Su sebillerinin steril ve temiz olması insan sağlığı açısından önemli bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu neden iş güvenliği uzmanlarının da belirttiği üzere en geç 3 ayda bir düzenli ve periyodik olarak temizliğinin yaptırılması gerekmektedir.
Aksi takdir de sebilde koku, tat farklılığı, yosunlanma ve devamında koliform bakterisinin üremesi gibi sağlığı ciddi derecede etkileyecek problemler oluşacaktır.
Bu durum sebil marka ve çeşidi fark etmeksizin sebil markası olan Dijitsu su sebili koku yapıyor probleminin başlıca nedeni olarak karşımıza çıkmaktadır.

Su sebillerinde meydana gelen koku problemi ve diğer problemler koliform bakterisinin de hızla yayılmasına ve yüksek ateş, ishal, kusma, bulantı gibi ciddi boyutta rahatsızlıklara sebebiyet verecektir.
Su sebilleri temizliği kadar temizlik hizmeti alınacak firma da önem teşkil eden bir konudur. Yetkili kurum ve kuruluşlarca verilen hizmet uygulanacak yöntem ve metotlara hakim ekipler tarafından sağlanan sağlıklı hizmet işaret etmektedir.
Aksi durumlar da uygulanacak yanlış yöntem ve metotlar sebile zarar vermekte, sebilden kullanılan suyun insan sağlığına zarar vermesi gibi daha ciddi boyutlarda da seyredebilmektedir.
Bu nedenle hizmet alınacak firmadan mutlaka; Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi, ozonlama jeneratörü CE kalite denetim belgesi, hekim sözleşmesi, personel hijyen belgesi, personel güncel muayene raporu, personel mesleki yeterlilik belgesi, marka tescili belgeleri talep edilmelidir.

Bu belgeler kaliteli ve güvenilir hizmetin kanıtı niteliğinde olmaktadır.
Tekdez; Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olup tüm yetki ve kalite belgeleri eksiksiz olarak hizmet vermekte olan kurumsal bir kuruluştur.
Dijitsu su sebili koku yapıyor problemleri için firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi ve profesyonel hizmet talep edebilirsiniz.
Firmamız tarafından sağlanan hizmet randevu sistemi ile yerinde olacak şekilde planlanmaktadır. Randevu gününde ekipler tarafınıza yönlendirilmekte ve sebilim tüm hazneleri ozon ile dezenfekte edilmektedir.

Dikkat edilmesi gereken önemli bir konu; sebil temizliğinde ozon dışında hiçbir dezenfektan kullanılmaması gerektiğidir. Ozon sağlıklı ve steril kullanım için yeterli temizliği sağlamaktadır.
Sebilin tüm iç hazneleri ozonla dezenfekte edildiği gibi dış yüzeyi de 25 mikrometre ULV sanitasyonu sağlanarak %100 tarafınıza sağlıklı bir şekilde teslim edilmektedir.
Sebilde meydana gelen yosunlanma problemi koku oluşmasına da neden olmakta bu nedenle sebilin sıcaklık yayan ev aletlerinden uzak konuma kurulum yapılması gerekmektedir. Sıcaklık yosun oluşumunu hızlandırıcı etkiye sahiptir.

Sebilin temizlik süresine de özellikle dikkat edilmelidir. Çok kötü ve yoğun kullanılan sebille olağan kullanılan bir sebilin temizlik süresi aynı oranda ilerlemeyecektir. Bu nedenle firmamız tarafından verilen hizmetler özenle takip edilmekte ve süre bilgisi de tarafınıza aktarılmaktadır.
Tekdez, yaşanabilecek herhangi bir probleme ehemmiyet vermeyecek şekilde siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.
Dijitsu su sebili koku yapıyor ve diğer tüm sebil sorunları için müşteri danışmanlarımızla iletişime geçerek detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Aynı zamanda uzman ve eğitimli ekiplerimizden profesyonel destek alabilir, çözüm niteliğinde hizmetimizden destek alabilirsiniz.
Su sebili temizlik ve dezenfeksiyon hizmeti firmamız tarafından yıllardır sektörünün öncü firması olarak ilerlemekte, olumlu dönütlerin haklı gururu taşınmaktadır.
Detaylı bilgi ve talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.


Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu