Goldmaster Su Sebili Koku Yapıyor

Goldmaster su sebili koku yapıyor problemleri için Tekdez ile iletişime geçerek profesyonel hizmet talep edebilirsiniz.
Sebil çeşitleri; büyük sanayi tip ve küçük ev tipi sebil olarak ayrılmakta, bu çeşitler birçok marka ile karşımıza çıkmaktadır. Çeşidi ve markası ne olursa olsun temizliği yapılmayan sebil de koku problemini yok etmek mümkün olmayacaktır.
Kirli sebilde zamanda meydana gelecek olan yosunlanma sebilden arındırılması zor işlemler olarak bilinmekte, yosunlanma oluşan sebil de koliform bakterisi de hızla üremektedir.

Koliform bakterisi; insan sağlığını ciddi boyutta tehlikeye atacak olan rahatsızlıkların başlangıcı olarak ciddi sorunlara neden olmaktadır.
Yaşanacak problemlere zemin hazırlamamak için sebil temizliğinin en geç 3 ayda bir düzenli ve periyodik olarak yaptırılması gerekmektedir.
Koliform bakterisinin 60 ile 90 gün aralığında üreme süresinin bulunması da temizlik süresini etkileyen bir unsurdur.
Temizlik süresine etki edecek diğer unsurlar ise; kullanım oranına göre kirlilik düzeyi değişkenlik gösterebilmektedir. Çok fazla ve çok kötü kullanılan bir sebil ile normal şekilde kullanımı sağlanan bir sebilde aynı şekilde kirli olmayacaktır.

Sebillerin temizlik süreleri, kullanım oranları temel alınarak belirlenmeli ve özellikle hizmet alınan firma ile periyodik olarak ilerlemesi gereken bir konu olmalıdır.
Herhangi bir kuruluş ya da kişiler tarafından sağlanan Goldmaster su sebili koku yapıyor problemine çözüm niteliğinde hizmet sunmayacaktır. Sebilde meydana gelen probleme çözüm olmamakla birlikte sebilin verimli olarak işlevini yerine getirmesine de engel olunmaktadır.
Sebil temizliğinde uygulanacak işlemlerde kurulum alanlarına ve temizlik süreleri de önemli bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Düzenli ve periyodik olarak yetkili kuruluşlarca sağlanan hizmet sayesinde sağlıklı su kullanımı mümkün olmaktadır.
Ancak sebilin yosunlanma problemine etken olan sıcaklık unsurlarından uzak alanlara kurulması da önemli bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi sıcaklık yayan aletler sebil içerisindeki yosun oluşumunu hızlandırıcı etken olarak bilinmektedir.
Tekdez, sebil temizliğinde yerinde hizmet sağlamakta ve siz değerli müşterilerimizin onayı ile işlem bitirilmektedir.
Firmamız, Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olup tüm yetki ve kalite belgeleri eksiksiz olarak uzman ve eğitimli ekipleri ile Türkiye geneli profesyonel hizmet vermekte olan kurumsal bir kuruluştur.

Firmamız tarafından su sebili temizliği hakkında detaylı bilgi almak ve profesyonel hizmet talepleriniz için müşteri danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.
Su sebili temizlik hizmetinde; sebilin tüm hazneleri ozon ile dezenfekte edilmektedir. Sebilin tüm hazneleri dezenfekte edildiğinde son olarak el değen tüm alanlar 25 mikrometre ULV sanitasyonu ile dezenfekte edilerek sağlıklı olarak tarafınıza teslim edilmektedir.
Temizlik bitiminde ekiplerimiz tarafından tarafınıza verilecek olan iş tamamlandı servis formunu herhangi bir denetleme de ibraz edebilirsiniz.

Hizmet sonrası, temizlik öncesi ve sonrası resimler tarafınıza aktarılmaktadır. Temizlik tarihi firmamız tarafından talebinizle birlikte CRM’ de özel takibe alınmakta, zamanı geldiğinde hatırlatma yapılmaktadır.
Goldmaster su sebili koku yapıyor problemleri için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.


Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu