Havuz Temizliği Fiyatları

Havuzlar, genellikle yaz aylarında sıklıkla kullanılan eğlence yapıları olmakla birlikte, çevremizi güzelleştirmek için kurulan süs havuzları şeklinde de karşımıza çıkabilmektedir.
Gerek eğlence için gerekse güzel görünümün sağlıklı ve güzel devamlılığı için havuz temizliği düzenli ve periyodik olarak yaptırılması gereken işlemlerdir.
Bu duruma orana havuz temizliği fiyatları da merak edilen konular arasında yer almaktadır.

Fiyat bilgisi; havuzun ne kadar süredir temizlenmediği, en, boy, yüksekliğine göre belirlenmekte, bilgi için bu bilgilere hakim olunması gerekmektedir.
Havuz temizliğinin fiyat bilgisinden daha önemli olan, temizliğin önemi ve temizlik hizmetini sağlayacak olan kuruluşun yetkileridir.
Havuzların genel temizliği, havuz denge tankı temizliği ile birlikte 6 ayda ya da senede bir yaptırılması gereken işlemlerdir. Aksi takdir de havuz içerisinde koliform, ekoli, enterekok, legionella bakterileri üreyecektir.

Bu bakteri çeşitleri; ishal, kusma, bulantı, yüksek ateş, kulak iltihabı, alerji, göz rahatsızlıkları, tifo, paratifo, leptospirosiz, dizanteri, kulak burun boğaz rahatsızlıkları, poliomyelitis, deri rahatsızlıkları, baş ağrısı, mantar gibi insan sağlığını ciddi boyutta tehlikeye atan rahatsızlıklara neden olmaktadır.
Süs havuzlarına girilmiyor neden temizlensin düşüncesi, havuz da meydana gelecek olan bakterilerin neden olacağı kokunun zamanla havaya karışarak çevre için zararlı hale geleceği bilincinde yıkılması gereken bir düşüncedir.
Bu tür durumlara maruz kalmamak için alınması gereken genel temizlik önlemi, alanında uzman ve eğitimli ekipler ile hizmet vermekte olan yetkili kuruluşlar tarafından sağlanmalıdır.
Havuz temizliği ve havuz temizliği fiyatları hakkında detaylı bilgi için Tekdez ile iletişime geçebilirsiniz.
Yetkili kuruluşlar, havuz içerisinde uygulanması gereken işlemlere hakim şekilde sağlıklı teslimat gerçekleştirebilecek ve temizliğin yasal hükmü bulunacaktır.

Herhangi bir kurum kuruluş ya da kişilerden alınan hizmet sonrası havuz içerisindeki bakterilerin yok olmasından ziyade havuzun kullanılamaz hale gelmesine neden olunmaktadır. Ayrıca bu tür firma ya da kişilerden alınan hizmetin herhangi bir yasal hükmü bulunmamaktadır.
Yetkili kuruluşlar bünyesinde; Sağlık bakanlığı onaylı izin belgesi, havuz operatörlüğü belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi, hekim sözleşmesi, personel hijyen belgesi, personel güncel muayene raporu, personel mesleki yeterlilik belgesi, marka tescili belgelerini bulundurması gereken firmalardır ve mutlaka bu belgeler sorgulanarak talep edilmelidir.
Kaliteli ve güvenilir hizmetin kanıtı niteliğinde olan bu belgeler havuz temizliği hakkında verilecek olan tüm bilgi ve hizmetin kusursuz teslimat ile gerçekleşeceğinin göstergesi olmaktadır.

Tekdez, Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olup tüm yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz olarak Türkiye geneli hizmet vermekte olan kurumsal bir kuruluştur.
Firmamız ile iletişime geçtiğinizde havuz temizliği hakkında detaylı bilgi verilecek ve havuz temizliği fiyatları için havuzun en, boy ve yükseklik bilgileri talep edilecektir.
Edinilen bilgiler doğrultusunda detaylı bilgi aktaracak olan Tekdez müşteri danışmanlarımız tarafından talebinizle birlikte randevunuz oluşturulacaktır.
Randevu gününde uzman ve eğitimli ekiplerimiz ile sağlanılan hizmet sonrası tarafınıza verilecek olan iş tamamlandı formunu herhangi bir denetleme de ibraz edebilirsiniz.
Havuzun öncesi ve sonrası resimleri tarafınıza aktarılmakta ve kaliteli hizmet açıkça paylaşılmaktadır.

Yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olmaya devam eden Tekdez, siz değerli müşterilerimizin sağlığını önemsemektedir.
Genel havuz temizliğinin yanı sıra hizmet alınan alanın kendi bünyesinde eğitimli kişilerce havuzun günlük, haftalık ve aylık rutin temizliğini yaptırıyor olması gerekmektedir.
Genel temizlik havuzu tüm bakteri ve patojenlerden arındırmak ve sağlıklı kullanım için, rutin temizlik ise yaprak, pH ayarlaması gibi havuzun genel temizliğe kadar sağlıklı kullanıma devam edilebilmesi için uygulanması gereken işlemlerdir.
Firmamız tarafından havuz temizliği sonrası ULV sanitasyonu uygulanarak, tüm bakteri ve patojenlerden arındırılmış havuz tarafınıza sağlıklı olarak teslim edilmektedir.

DİKKAT! Havuz temizliği hizmeti verecek personellerimizin, havuz operatörü sertifikası bulunmaktadır.
Havuz temizliği ve havuz temizliği fiyatları hakkında detaylı bilgi ve talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.


Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu