Havuz Temizliği Yapan Firmalar

Yüzme havuzu ve süs havuzlarının temizliği; hem insan sağlığının tehlikeye atılmaması hem de görüntü kirliliği yaratmamak için önemli bir konu olmaktadır.
Havuz temizliği yapan firmalar ise insan sağlığını tehlikeye atmayacak yönde sağlıklı ve verimli hizmet sağlayan yetkili kuruluşlar olmalıdır.
Yetkili kuruluşları; Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi ile hizmet vermekte olan Sağlık Bakanlığı denetlemelerinden geçmiş firmalar olarak belirtmek doğru olacaktır.

Aynı zaman da firmanın ve firma personelinin belgelerinin eksiksiz olarak sorgulanarak talep edilmesi kaliteli ve güvenilir hizmetin kanıtı niteliğinde olacaktır.
Havuz temizliği hizmeti verecek personellerinde mutlaka havuz operatörü sertifikasının bulunması gerekir.
Havuz temizliği spesifik ilerleyen ve uygulanacak yöntem ve metotlara hakim uzman ekiplerden tarafından sağlanması gereken hizmetlerdir.
Sağlık bakanlığı onaylı izin belgesi, havuz operatörlüğü belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi, hekim sözleşmesi, personel hijyen belgesi, personel güncel muayene raporu, personel mesleki yeterlilik belgesi, marka tescili belgeleri eksiksiz olarak talep edilerek alınacak hizmetin doğruluğundan emin olunabilecektir.

Tekdez, Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olup tüm yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz olarak uzman ve eğitimli ekipleri ile yıllardır Türkiye geneli havuz temizliği hizmeti vermekte olan kurumsal bir kuruluştur.
Firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi ve profesyonel hizmet talep edebilirsiniz.
Tekdez, havuz temizliği yapan firmalar kapsamında yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmetin tek adresi olmaya devam etmektedir.
Firmamız tarafından, havuz temizliği hizmeti, havuz operatörlüğü yetki belgesi ile uzman ve eğitimli ekipler tarafından randevu sistemi ile sağlanmaktadır.

Havuz denge tankları; havuzların taşmasını engelleyen ve havuzdaki suyun devir daim işlemlerinin gerçekleştiği yapılar olmakla birlikte suyun filtre sistemlerinden geçişini sağlamaktadır.
Havuzda ve ızgaralarda bulunan tüm kirli su, havuzun altında ya da yanında bulunan denge tanklarına pompalanmaktadır.
Bu nedenle havuzun sağlıklı kullanımı için temel taşı olan denge tanklarının da temizliğinin aynı şekilde sağlanması gerekmektedir.
Havuz temizliği ve havuz denge tankı temizliği beraber ilerlemesi gereken temizlik işlemleridir.

Havuz temizliği için uygulanan tüm işlemler denge tankı için de sağlanarak denge tanklarından havuza basılan suyun da temiz ve sağlıklı olması gerekliliği önemli bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır.
Tüm bu işlemlerin 6 aylık ya da senede bir düzenli olarak yaptırılması sağlıklı ve verimli havuz kullanımı sağlayacaktır.

Havuz temizliği yapan firmalar kapsamında sektörünün öncü firması Tekdez ile iletişime geçerek havuzun verimli olarak işlevini yerine getirmesi için uzman destek talep edebilirsiniz.
Havuz temizliği yapan firmalar gerektiğinde referans gösterebilmelidir. Referans göstermekten veya yetki kalite sertifikalarını paylaşmayan firmalardan uzak durulmalıdır. Bu statüde hizmet veren firmalar gerekirse Sağlık Bakanlığı ilgili mercilere şikayet edilmelidir.
Detaylı bilgi ve talepleriniz için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.


Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu