Havuz Temizlik Şirketleri

Genellikle yaz aylarında daha canlı ve kullanışlı olan bu yapıların temizlik ve dezenfektesi oldukça önemli bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır.
Önemi; içerisinde meydana gelecek olan koliform, ekoli, enterekok bakterilerinin üremesi ile doğru orantılı ilerlemekte ve bu bakteri çeşitlerinin sebep olduğu rahatsızlıklar ciddi boyutta sonuçlara neden olabilmektedir.
Bu nedenle herhangi bir sağlıksal probleme sebebiyet verilmemesi için havuzların 6 ayda ya da senede bir temizliğinin yaptırılması gerekmektedir.
Havuz temizlik şirketleri kapsamında yıllardır Türkiye geneli kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi Tekdez ile iletişime geçebilirsiniz.

Havuzlar da iki tür temizlik uygulaması yapılmaktadır. Bunlardan birincisi rutin temizlik olan ve alanın kullanıcıları tarafından eğitimli bir kişiye yaptırılabilen işlemlerdir. Diğer temizlik işlemi olan genel temizlik ise yetkili kuruluşlar tarafından sağlanması gereken işlemlerdir.
Genel temizlik hizmeti için havuz temizlik şirketleri; Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi, ozonlama jeneratörü CE kalite denetim belgesi, hekim sözleşmesi, personel hijyen belgesi, personel güncel muayene raporu, personel mesleki yeterlilik belgesi, marka tescili belgelerine sahip şirketler olmalıdır.
Bu belgelerin sorgulanması ve talep edilmesi kaliteli ve güvenilir hizmetin kanıtı niteliğinde olmaktadır.

Tekdez; Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olup tüm yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz olarak hizmet vermekte olan kurumsal bir kuruluştur.
Firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi sonrası uzman ve eğitimli ekiplerimizden profesyonel destek talebinde bulunabilirsiniz.

Yüzme havuzları; sağlıklı ve güvenilir eğlence ortamı sunulabilmesi, süs havuzlarında ise güzel görüntü ve koku olması insanların güzel zaman geçirmesini sağlayacaktır.
Güzel zaman geçirme olanağının yanı sıra insanların sağlığı dikkate alınarak tedbirler alınıyor olması gerekmektedir. Aksi takdir de kirli suyun insan sağlığına verdiği ciddi boyutta zararlar yadsınamaz olacaktır.
Bu tür durumlara sebebiyet verilmemesi için genel havuz temizliğinin zamanı takip altında tutularak havuzda bakteri üremesi engellenebilmelidir.
Bu tür işlemler ancak yetkili kuruluşlar tarafından alanında uzman ekipler tarafından sunulan hizmet ile mümkün olabilmekte, herhangi kuruluş ya da kişiler tarafından sağlanan hizmetin yasal hükmü bulunmamaktadır.

Ayrıca havuz temizlik şirketleri kapsamındaki gereklilikleri sağlamayan kuruluşlar tarafından sağlanan hizmet, havuzun sağlıklı kullanımının aksine zarar görmesine neden olmaktadır.
Verimli ve sağlıklı havuzlar için Sağlık Bakanlığı’nın tüm denetlemelerinden geçmiş, Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile hizmet vermekte olan Tekdez ile iletişime geçebilirsiniz.

Tekdez, randevu sistemi ile hizmet vermekte ve randevu gününde alanında uzman ve eğitimli ekipleri tarafınıza yönlendirmektedir.
Randevu gününde havuzun boş teslim edilmesi gerekmektedir. havuzun dibinde kalacak olan kirli su ekiplerimiz tarafından tahliye edilmektedir.
Tahliye sonrası işlemler 150 bar basınç kapasitesine sahip kompresörler ile havuzun yıkanması şeklinde devam etmekte ve tekrar tahliye işlemi sonrası havuz dezenfekte edilmektedir.
Dezenfekte işleminin bir süre bekletilmesi sonrası havuz yıkanarak durulanmakta ve tekrar tahliye edilmektedir.
Son bir yıkama durulama işlemi sonrası temizlenen havuza ULV sanitasyonu uygulanmakta ve havuz tüm bakteri ve patojenlerden arındırılmış sağlıklı olarak teslim edilmektedir.

Temizlik hizmeti sonrası tarafınıza verilecek olan iş tamamlandı formunu herhangi bir denetleme de ibraz edebilir ve havuzu güvenle kullanabilirsiniz.
Tekdez, sektörünün öncü firması olarak yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olmaya devam etmektedir.
Sağlıklı kullanım için iletişime geçerek destek talep edebilirsiniz. Temizlik öncesi ve sonrası tüm takip işlemleri sistemsel olarak sürdürülmekte böylece herhangi bir mağduriyete sebep verilmemektedir.

Havuz temizlik şirketleri kapsamında sektörünün öncü firması Tekdez ile iletişime geçebilirsiniz.
Havuz temizliği hakkında detaylı bilgi ve talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.


Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu