Profilo Buzdolabı Koku Yapıyor

Buzdolabı koku şikayetleriniz için Sağlık Bakanlığı yetkili kuruluşu Tekdez ile iletişime geçebilirsiniz.
Tekdez , Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi, marka tescilleri, yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz olarak hizmet vermekte olan Türkiye geneli kurumsal bir kuruluştur.
Buzdolapları tüm yiyecek içecek ve gıdaların muhafaza edildiği alanlardır.

Birçok markası bulunan buzdolaplarının marka çeşitlerinden biri olan Profilo buzdolabı koku yapıyor sorusu oldukça sık karşılaştığımız sorular arasında yer almaktadır.
Profilo buzdolabı eğer koku yapıyor ise bu durum bakteri ürediğinin göstergesidir. Koku fazlasıyla rahatsız edici bir ortam oluşturmakta ve kokuya sebep olan bakteriler insan sağlığını ciddi boyutta tehlikeye atmaktadır.
İshal, kusma gibi rahatsızlıklara sebebiyet vermekte olan salmonella bakterisi böylelikle vücut direncinin de düşmesine neden olmaktadır. İnsan vücuduna nüfusu birçok yolla olabilmektedir.
Bakterinin dolaptan arındırılabilmesi için ozon ile dezenfekte edilmesi gerekmektedir.

Koyun, sığır gibi çeşitli et gruplarında görülen ekoli bakterisi ise midede kramp, dışkıda kan, ateş, ishal gibi rahatsızlıklara sebebiyet veren bakteri çeşididir.
Bakterinin buzdolabından arındırılmaması halinde dolaptaki tüm mamüllere nüfus ederek vücuda nüfus etmesi ile insan sağlığı tehlikeli durumlar maruz kalmaktadır.
Yeşil yapraklı bitkilerin de özellikle bu bakteriyi taşıdığı bilinmektedir. Ozon ile dezenfekte sonrası bakterilerden arındırılmış buzdolabı kullanımı sağlanabilecektir.
Gıda kaynaklı oluştuğu bilinen botulinum bakterisi, kusma, baş dönmesi, halsizlik, ağızda kuruluk, boğaz ağrısı, nefes zorluğu, baş ve boyun bölgelerinde tutulmalara sebebiyet vermektedir.

Bu bakterilerin dolaptan arındırılması insan sağlığı açısından oldukça önem teşkil eden bir durumdur. Bu durum ancak yetkili kuruluşlar tarafından sağlanan hizmet ile mümkün olacaktır.
Yetkili kuruluşları talep edilecek olan eksiksiz yetki ve kalite belgelerinden ayırt etmek mümkün olacaktır.
Profilo buzdolabı koku yapıyor ise ozon ile temizliğinin yaptırılması tüm bakterilerden arındırılarak sağlıklı kullanıma devam edilmesini sağlayacaktır.
Sağlıklı kullanımın devamlılığı için 3 ayda bir bu işlemin tekrarlanması gerekmektedir.

Temizlik hizmeti doğru yöntem ve teknikler ile düzenli olarak yaptırılmadığı takdir de bakterinin hızla üremesi gerçekleşerek tüm dolabı kaplayacak ve tüm mamüllere nüfus edecektir. Kötü kokunun daha da keskinleşmesine sebebiyet verecek olan bu durum insan sağlığını da tehlikeye atmaktadır.
Buzdolabı kokusundan kurtulmak ve sağlıklı gıda kullanımı için yılardır Sağlık Bakanlığı onaylı hizmet vermekte olan Tekdez ile iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız ile iletişime geçtiğinizde detaylı bilgi sonrası talebinizle birlikte randevunuz oluşturulacaktır. Randevu gününde güncel portör muayene raporları, iş sağlığı ve güvenliği sertifikaları, hijyen ve mesleki yeterlilik sertifikaları eksiksiz uzman ve eğitimli ekipler tarafından hizmet sağlanacaktır.
Profilo buzdolabı koku yapıyor ve benzeri tehlikeli problemleriniz için firmamız ile iletişime geçerek kaliteli ve güvenilir hizmetimizden destek talep edebilirsiniz.
Detaylı bilgi ve talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.


Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu