PVC Membran Fiyatı

Su depoları, günlük hayatın önemli bir ihtiyacı olan suyun muhafaza alanlarıdır. Bu alanlar zamanla suyun yıpratması ve aşındırması sonucu korozyona uğrayarak çatlama, delinme, yarılma gibi problemleri meydana gelmektedir.
Korozyon ile meydana gelen bu problemler depo da su kaçağına neden olmakta bu durum su deposu izolasyon yöntemlerine yönlendirmektedir.
Su deposu izolasyon yöntemlerinden biri olan PVC membran fiyatı bu kapsamda sıkça sorulan sorular arasında yer almaktadır.
Öncelikle dikkat edilmesi gereken husus, izolasyon hizmetinin spesifik bir işlem olduğu ve mutlaka alanında uzman ekipler ile yapılması gerekliliğidir.

Deponun en, boy ve yüksekliği bilinmediği takdir de herhangi bir bilgi verilmesi yanlış olmakla birlikte uygulanacak olan membran depo boyutuna göre olamayacak, bu durum sağlıksız hizmet ile sonuçlanacaktır. Bu sebeple pvc membran kaplama izolasyon talerlinizden önce mutlaka deponuzun en, boy ve yüksekliğini ölçmelisiniz.
Tekdez, Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olup tüm yetki ve kalite belgeleri eksiksiz olarak yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olmaya devam etmektedir.
Firmamız tarafından; PVC membran kaplama, uzman ve eğitimli ekipler ile Türkiye geneli profesyonel olarak sağlanan bir hizmettir.
Detaylı bilgi ve talepleriniz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz, ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Tekdez, PVC membran kaplama hizmetini deponun boyutuna göre ve kaliteli membranlar ile sağlamakta, su deposu kaçağına %99 başarı gösteren uygulamayı hakkıyla yerine getirmektedir.
Membran uygulamasından önce, deponun çamur, balçık ve benzeri yabancı maddelerden arındırılarak temiz olmasına dikkat edilmelidir. Temiz deponun zemin ve yanal duvarlarına membran kaplama hizmeti sağlanmakta, tavana bu uygulama yapılamamaktadır.
PVC membran uygulamasında, daha önce membran yapılmış bir depoya tekrar uygulama yapılabilmektedir. Ancak dikkat edilmesi gereken husus zeminin çakıllı ve taşlı olmaması gerektiğidir.

Genellikle su kaçağı problemlerinde büyük oranda başarı gösteren bu işlemler, alanında uzman ekipler ile sağlandığı takdir de depo verimli olarak kullanılmaya devam edilebilecektir.
Hizmet süresi deponun büyüklüğüne göre 1-3 gün sürebilmekte ve diğer izolasyon yöntemlerine göre daha kısa süreli işlemler olarak karşımıza çıkmaktadır.
Su deposu PVC membran kaplama hizmeti için firmamız ile iletişime geçerek profesyonel ekiplerimizden destek talep edebilirsiniz.
PVC membran fiyatı ve uygulama hakkında detaylı bilgi için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.


Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu