PVC Membran Metrekare Fiyatı

Su depoları hemen her alanda kullanımı sağlanan ve günlük hayatın önemli bir ihtiyacı olan suyun muhafaza edildiği alanlardır.
Bu muhafaza alanları zamanla suyun yıpratması ve aşındırması sonucu korozyona uğramaktadır. Bu durum kimi zaman depolar da delinme, çatlama, kırılma gibi problemlere neden olabilmektedir.
Bu tür problemlerin başarı oranı yüksek çözümü olan PVC membran m2 fiyatı oldukça merak edilen sorular arasında yerini almaktadır.
Delinme, çatlama, kırılma gibi problemler genellikle beton ve fayans depolarda görülmektedir. Bu depolar da meydana deformeler zamanla yoğun su kaçağına neden olmaktadır.

Yoğun su kaçakları ve aşınma sonucu deponun verimli olarak işlevini yerine getirmesi mümkün olmamakla birlikte insan sağlığı da ciddi boyutta tehlikeye atılmaktadır.
Depo içerisinde; koliform, ekoli, enterekok bakterileri de üremiş olmakta ve bu bakteri çeşitleri tifo, kolera, dizanteri, kusma, bulantı, yüksek ateş, ,ishal gibi ciddi boyutta rahatsızlıklara neden olmaktadır.
Kirli su kullanımından kaynaklı ölümlerin Dünya Sağlık Örgütü raporuna göre sigara ve alkolden sonra altıncı sırada yer aldığı da bilinmektedir.
Bu durumda yaşanacak olumsuz problemlere sebebiyet verilmemesi için öncelikle deponun düzenli ve periyodik olarak 6 ayda bir temizliğinin yaptırılması gerekmektedir.

Depolar da meydana gelen aşınma gibi durumlar kirli suyun sebep olması sonucu oluşmakta, farklı durumlar çok spesifik olarak karşılan durumlar olmaktadır.
Depoda düzenli temizlik sağlanmadığı için yaşanan izolasyon ihtiyacının daha uzun süreli ve daha masraflı olduğu gerçeği de yadsınamaz olacaktır.
Ancak depo eğer kurtarılabilecek durum da ise, kesinlikle kısa süre içerisinde PVC membran uygulaması sağlanmalıdır.
Bu işlemler yetkili kuruluşlar tarafından alanında uzman ve eğitimli ekipler ile verilmesi gereken ince ayrıntılı ve spesifik işlemlerdir.

Yetkili kuruluşlar tarafından PVC membran m2 fiyatı hakkında detaylı bilgi verilebilecektir.
Ancak fiyat bilgisinden önce tarafınızdan deponun en, boy, yüksekliği talep edilecektir. Bu nedenle bu bilgilere hakim olunması gerekmektedir.
Ancak bu bilgiler doğrultusunda uygulanacak işlemler hakkında sağlıklı bir çıkarım yapılabilmektedir. Uygulanacak membranın deponun boyutuna göre kaliteli membran olması önemli bir konudur.

Tekdez, Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olup, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası ile tüm yetki ve kalite belgeleri, personel yetki belgeleri eksiksiz olarak profesyonel hizmet sunmakta olan kurumsal bir kuruluştur.
Firmamız ile iletişime geçerek PVC membran m2 fiyatı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Tekdez, PVC membran uygulaması için kaliteli membran kullanımı ve deponun boyutuna uygun olmasına özellikle dikkat etmekte olan, özenli ve güvenli hizmetin adresi olmaya devam etmektedir.

Firmamız tarafından PVC uygulaması önce depodaki tüm balçık, çamur ve benzeri yabancı maddeler tahliye edilmekte ve depo tüm yüzeyleri 150 bar basınç kapasiteli kompresörler ile yıkanmaktadır.
Yıkanan deponun kuruması ile başlayan PVC membran kaplama yöntemi zemin ve yanal duvarlara uygulanmakta, tavana uygulama yapılmamaktadır.
Çıtalama yöntemi ile 2,5 metre yüksekliğe sabitlenen membranlar ile işlem tamamlanmakta ve depo temizliği yapılarak sağlıklı kullanıma teslim edilmektedir.

PVC membran kaplama işlemi, uzman ve eğitimli ekiplerimiz tarafından uygulanacak yöntem ve metotlara hakim kusursuz hizmet olarak sunulmaktadır.
Uygulama süresi depo büyüklüğüne göre 1-3 iş günü kadar sürmekte ve bitiminde %99 başarı oranı göstermektedir.

Pvc membran m2 fiyatı ise deponun en, boy, yüksekliğine göre belirlenmektedir. Bu nedenle bu bilgilere hakim değil ve öğrenmek mümkün değil ise firmamız tarafından ücretsiz keşif hizmeti sağlanmaktadır.
Detaylı bilgi ve talepleriniz için firmamız ile lütfen iletişime geçiniz.


Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu