PVC Membran Uygulama Detayları

Su depoları; suyun muhafaza edilerek sisteme sağlıklı bir şekilde dağıtımının sağlandığı alanlardır.
Su depolarına izolasyon ihtiyacının sebepleri iki şekilde karşımıza çıkmaktadır.
Bunlardan ilki deponun suyu steril olarak muhafaza edemez ve sisteme sağlıklı bir şekilde dağıtamaz hale gelmesi sonucu duyulan ihtiyaçtır.
Diğer bir durum ise su depolarında meydana gelen korozyon sonucu depoda kaçak sorunları başlaması ve bünyesindeki suyu depo dışarısına kaçırmasıyla duyulan ihtiyaçtır.

Bu durumda su deposu izolasyon yöntemlerinden biri olan PVC membran uygulama detayları sıkça karşılaşılan sorular arasında yer almaktadır.
PVC membran uygulaması öncelikle Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş tüm yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz olarak hizmet vermekte olan kuruluşlar tarafından sağlanması gereken hizmettir.
PVC membran uygulama detaylarında önemli bir diğer konu ise Pvc malzemedir. Malzeme, deponun izolasyon alanına göre sipariş verilmeli ve kaliteli, boy membran kullanılmalıdır.
Diğer izolasyon yöntemlerine göre daha kısa süreli işlem olmakla birlikte su kaçaklarında %99 etkisi vardır. Çalışma süresi 1-3 gün aralığındadır.

Tekdez, su deposu izolasyon hizmetini yıllardır Türkiye geneli vermekte olan kurumsal bir kuruluştur. Firmamız Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olup, tüm yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz olarak hizmet vermektedir.
Müşteri danışmanlarımızla iletişime geçerek detaylı bilgi sonrası randevu talep edebilirsiniz.

PVC membran kaplama izolasyon hizmetinde deponun en, boy, yükseklik bilgilerinin bilinmesi gerekmekte tüm işlemler bu bilgiler doğrultusunda ilerlemektedir.
Ancak en, boy, yükseklik bilinmiyorsa ve öğrenme imkanı mümkün değilse firmamızdan ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.
Firmamız tarafından sağlanan keşif sonucu detaylı bilgilendirme tarafınıza yapılarak onayınızla birlikte uzman ve eğitimli ekiplerimiz randevu gününde hizmet için tarafınıza yönlendirilecektir.
Daha önce PVC membran kaplama yapılmış bir depo da, membran üzerine tekrar kaplama yapmak mümkündür. Ancak zeminin çakıllı ve taşlı olmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

PVC membran uygulaması sadece zemin ve yanal duvarlara uygulanan izolasyon yöntemidir. Tavana uygulama yapılmamaktadır.
Su depoları kendi içlerinde birçok çeşidi ile karşımıza çıkmaktadır. Her depo çeşidinin kendine has uygulanabilir izolasyon yöntemi mevcuttur.
PVC membran kaplama izolasyonu, beton ve fayans depolara uygulanabilen yöntemdir. Beton ve fayans depolarda, suyun aşındırması ve yıpratması sonucu zamanla meydana gelen çatlamalar, delinmeler su kaçağına neden olmaktadır.
Su kaçağın da %99 başarı oranı göstermekte olan PVC membran kaplama hizmeti, alanında uzman ekipler tarafından sağlandığı takdir de bu başarı oranı elde edilebilecektir.
Tekdez, alanında uzman ve eğitimli ekipler ile yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olmaya devam etmektedir.

Su deposu temizlik ve izolasyon hizmetlerinde sektörünün öncü firması olan Tekdez, siz değerli müşterilerimize sağlıklı ve güvenilir hizmet sunmanın haklı gururunu taşımaktadır.
Yalıtım hizmetinde kullandığımız hiçbir ürün insan sağlığına zararlı değildir, solvent içermez.
Kullandığımız Pvc membran hem içme suyuna, hem de kullanım suyuna uygun malzemelerden imal edilmektedir.
PVC membran uygulama detayları hakkında detaylı bilgi ve talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.


Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu