PVC Membran Uygulama

Su depoları hemen her alanda kullanımı sağlanan ve oldukça önemli bir ihtiyaç olan suyun muhafaza edildiği alanlardır. Bu alanların sterilizasyonu insan sağlığı ve deponun verimli olarak işlevini yerine getirebilmesi için önem teşkil etmektedir.
Aksi takdir de zamanla suyun yıpranması ve aşındırmasıyla depo korozyona uğramakta ve depo çeşidine göre delinme, çatlama, yarılma gibi problemlere neden olunmaktadır.
Su kaçağına neden olan bu problemlerin çözümü için su kaçağında %99 etkili olan PVC membran uygulama işlemi yapılmaktadır.

İzolasyon yöntemlerinden biri olan PVC membran yöntemi diğer izolasyon yöntemlerinden farklı olarak daha kısa sürede bitmektedir. Bu süre zarfı 1 ile 3 gün arasında sürmekte, alanında uzman ekipler tarafından yaptırıldığı takdir de sağlıklı sonuçlar alınabilmektedir.
Firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi ve profesyonel hizmet talep edebilirsiniz.
Deponun korozyona uğraması sonucu meydana gelen probleme çözüm için uygulanacak olan izolasyon hizmetine maruz kalındığı takdir de spesifik olan bu uygulamalarda hizmet alınacak firmadan belgeleri eksiksiz olarak talep etmek kaliteli ve güvenilir hizmetin kanıtı niteliğinde olacaktır.

PVC membran uygulama yöntemi daha çok su kaçağı problemi olan depolar da tercih edilmekte, su kaçağını yüksek oranda kesme başarısı ile bilinmektedir.
Bu uygulama için kaliteli ve deponun boyutlarına uygun membran seçimi yapılmalı, kalitesiz membranların kısa sürede aynı problemlerin devamına sebep olacağı ve yoğun bir koku oluşumuna neden olabileceği göz ardı edilmemelidir.
PVC membran uygulama işleminde öncelikle deponun içerisindeki çamur, balçık, yosun ve benzeri yabancı maddeler tahliye edilerek, 150 bar basınç kapasitesine sahip kompresörler ile depo yıkanmaktadır.
Yıkanan depo kurumaya bırakılmakta ve kuruma işlemi gerçekleştiğinde deponun zemin ve yanal duvarlarına membran kaplama işlemi uygulanmaktadır.

PVC membran uygulamasında, eski membran üzerine uygulama yapılabilmekte ancak uygulama yapılacak alanın çakıllı, taşlı olmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir.
PVC membran kaplama tavana uygulanmayan, zemin yanal duvarlara uygulaması yapılan işlemlerdir.
Tekdez, PVC membran uygulama hakkında detaylı bilgi ve talepleriniz için müşteri danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.
Müşteri danışmanlarımızdan alacağınız detaylı bilgi sonrası talebinizle birlikte randevu günü oluşturulacaktır.

Randevu gününde uzman ve eğitimli ekipleri ile kusursuz hizmet sağlayacak olan firmamız siz değerli müşterilerimize mağduriyetten uzak hizmet vermektedir.
Detaylı bilgi ve talepleriniz için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.


Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu