Regal Buzdolabı Koku Yapıyor

Yiyecek, içecek ve gıdaların muhafaza edildiği alanlar olan buzdolaplarının birçok marka çeşidi ile karşılaşmaktayız. Marka çeşitlerinden biri olan Regal buzdolabı koku yapıyor sık karşılaştığımız problemler arasında yer almaktadır.
Koku şikayeti olan buzdolabının içerisinde salmonella, ekoli, botulinum bakterileri hızla üremeye başlamış demektir. Bu bakteri çeşitleri insan sağlığını ciddi boyutta etkilemekte ve ölümcül sonuçlara neden olabilmektedir.
Ekoli bakterisi ise midede kramp, dışkıda kan, ateş, ishal gibi rahatsızlıklara sebebiyet vermektedir. Bu bakteri çeşidinin buzdolabından arındırılmaması durumunda dolaptaki tüm ürünlere nüfus etmekte ve kullanımı ile vücuda nüfus etmesi insan sağlığını tehlikeye atacak önemli bir unsur haline gelmektedir.

Yeşil yapraklı bitkilerin ve koyun, sığır gibi çeşitli et gruplarının bu bakteriyi taşıdığı bilinmekte ve dikkat edilmesi gerekmektedir. Ozon ile dezenfekte sonrası bakterilerden arındırılmış buzdolabı kullanımı sağlanabilecektir.
Salmonella bakterisi vücut direncinin düşmesine neden olmaktadır. İshal, kusma gibi rahatsızlıklara sebebiyet vermekte olan bu bakteri çeşidi insan vücuduna birçok yolla nüfus edebilmektedir.
Bakterinin arındırılabilmesi için ozonlama hizmeti ile buzdolabının temizlik ve dezenfekte işleminin yaptırılması gerekmektedir.

Botulinum bakterisi, gıda kaynaklı oluşan ve kusma, baş dönmesi, halsizlik, ağızda kuruluk, boğaz ağrısı, nefes zorluğu, baş ve boyun bölgelerinde tutulmalara neden olan bir bakteri çeşididir.
Ölümcül sonuçlara sebebiyet verebilen bu bakteri çeşidinin solunum kaslarını da felç edebilme gibi tehlikeli durumlara neden olduğu bilinmektedir.
Buzdolabı markalarından biri olan Regal buzdolabı koku yapıyor ise bu durum bakteri ürediğinin göstergesidir. Koku rahatsız edici bir durum oluşturmakta ve kokuya sebep olan bakteriler insan sağlığını ciddi boyutta riske etmektedir.

Buzdolabı ozon temizliği ile Regal buzdolabı koku yapıyor sorununa çözüm olunabilmekte ve buzdolabı tüm bakterilerden arındırılarak sağlıklı kullanıma teslim edilebilmektedir. Buzdolabının sağlıklı kullanımı için 3 ayda bir temizliğinin yaptırılması gerekmektedir.
Bakteri çeşitlerinin dolaptan arındırılması insan sağlığı açısından oldukça önem teşkil eden bir durumdur. Uygulanacak doğru yöntem ve metotlara hakim firmalar tarafından sağlanan hizmet ile istenilen sonuca ulaşılabilecektir.

Regal buzdolabı koku yapıyor problemleriniz için yılardır Sağlık Bakanlığı onaylı hizmet vermekte olan Tekdez ile iletişime geçebilirsiniz.
Tekdez müşteri danışmanlarımız tarafından detaylı bilgi aktarılmakta ve randevu gününüz belirlenebilmektedir.
Güncel portör muayene raporları, iş sağlığı ve güvenliği sertifikaları, hijyen ve mesleki yeterlilik sertifikaları eksiksiz olarak hizmet vermekte olan firmamız tarafından randevu gününde eğitimli ekiplerimiz ile profesyonel hizmet verilecektir.
Hizmet süresi 2-3 saat aralığında sürmektedir. Bu süre zarfında hidrojen peroksit uygulaması ve ozonlama nötralizatörleri ile hizmet verilmektedir.

Temizlik hizmetİ için öncelikle randevu gününde buzdolabının, ekiplerimize ön temizliği yapılarak boş teslim edilmesi gerekmektedir. Buzdolabının fişi çekilerek ve tüm elektrik bağlantıları kesilerek ön temizliğin yapılması olası bir tehlikeye neden olunmaması için önemli bir konu olmaktadır.
Elektrikle tüm bağlantıların kesildiğini kontrol eden ekiplerimiz tarafından suda seyreltilmiş hidrojen peroksit ile dolabın tüm yüzeyleri silinerek temizlik hizmetine başlanmış olacaktır.
Hidrojen peroksit uygulamasının buzdolabının tüm yüzeylerine nüfus ederek bakteri, patojen ve mantarlara etki etmesi için 5 dakika bekleme süresi olacaktır. Bekleme işleminden sonra dolabın içerisi ıslak temiz bir bezle silinmekte ve kokudan tamamen arındırılabilmesi için ozonlama nötralizatörleri kurulmaktadır.

Buzdolabının içerisine ve buzluk kısmına ozonlama nötralizatörleri kurularak temizlik hizmetine devam edilecektir.
Bu aşamada buzdolabının içerisine 5000 mg ve buzluk kısmına 2000 mg ozonlama nötralizatörleri kurularak dolabın kapağı olabildiğince kapatılacak ve dolabın buzluk kısmı ve içerisinde ozonlama işlemi sağlanacaktır.
Bu işlem 5-10 dakika kadar sürmekte ve ozonlama bitiminde buzdolabının kapısı açılarak 5 dakika kadar havalandırılma işlemi sağlanmaktadır.

Hidrojen peroksit ve ozonlama işlemi sonrası buzdolabı bakteri, patojen ve mantarlardan arındırılmış olarak sağlıklı kullanıma teslim edilecektir.
Tekdez sunduğu buzdolabı ozon temizliği hizmeti ile Regal buzdolabı koku yapıyor gibi problemlerinize çözüm olmaktadır.
Yıllardır profesyonel hizmetin adresi olan firmamız, Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi, marka tescilleri, yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz olarak hizmet vermekte olan Türkiye geneli kurumsal bir kuruluştur.
Detaylı bilgi ve talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.


Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu