Samsung Buzdolabı Koku Yapıyor

Tekdez, buzdolabı ozon temizlik ve dezenfekte hizmeti vermekte olan Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Türkiye geneli kurumsal bir kuruluştur.
Firmamız tarafından Samsung buzdolabı koku yapıyor sorununa etkili çözüm sunulmakta ve buzdolabının tüm bakterilerden ozon temizliği ile arındırılarak tarafınıza sağlıklı teslim edileceğinin kanıtı niteliğinde eksiksiz belgeler ile hizmet verilmektedir.
Buzdolabının içerisinde oluşan koku sorunu insan sağlığını ciddi boyutta etkileyecek olan bakteri çeşitlerinin üremeye başladığının göstergesi olmaktadır. Bu bakteri çeşitlerini salmonella, ekoli, botulinum bakterileri olarak belirtmek doğru olacaktır ve ölümcül sonuçlara sebep olabilen ciddi boyutta rahatsızlar meydana gelecektir.

Samsung buzdolabı koku yapıyor sorunu ancak kullanımının bir an önce durdurularak yetkili bir kuruluş tarafından profesyonel destek alınması ile çözüm bulacaktır.
Buzdolabında meydana gelen kokunun sebebi olan bakterilerden salmonella bakterisi ishal, kusma gibi rahatsızlıklara sebep olmakta ve insan vücuduna çeşitli yollarla nüfus edebilmektedir.
Bu bakteri çeşidinin buzdolabından arındırılabilmesi oldukça önemli bir konudur ve işinin ehli profesyonel ekipler tarafından ozonlama hizmeti ile temizliğinin bir an önce yaptırılması gerekmektedir.
Kullanım alanlarının rahatsız edici şekilde kokması büyük bir problem olmakla birlikte buzdolabında oluşan kokuya sebep olan bakteriler insan sağlığını ciddi boyutta tehlikeye atmaktadır.

Çeşitli markaları bulunan buzdolaplarının marka çeşidi ne olursa olsun 3 ayda bir düzenli olarak yetkili kuruluşlar tarafından temizlik yaptırılmıyor ise Samsung buzdolabı koku yapıyor ve diğer tüm markalarında koku problemi ile karşı karşıya kalınacaktır.
Temizlik hizmetinin yetkili bir kuruluş tarafından sağlanabilmesi için yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgelerinin eksiksiz olarak sorgulanması ve talep edilmesi gerekmektedir.
Tekdez; sunduğu eksiksiz belgeler ile sektörünün öncü firması olarak yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olmaya devam etmektedir.

Firmamız ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgi sonrası randevu talep edebilirsiniz.
Randevu gününde uygulanacak işlemler doğru yöntem ve tekniklerde uzman ekipler tarafından sağlanmaktadır.Buzdolabı temizliği hizmeti hanenizde verilip, buzdolabı taşıması yapılmamaktadır.
Uygulanacak işlemler için buzdolabının, ekiplerimize tüm elektrikle bağlantıları kesilerek ön temizlik yapılmış şekilde boş teslim edilmesi gerekmektedir.

Günlük hayatta önemli bir ihtiyaç unsuru olan buzdolabının kokusuz ve sağlıklı kullanımı için sektörünün öncü firması olan Tekdez ile iletişime geçerek tüm yetki ve kalite belgeleri eksiksiz olarak verilecek güvenilir ve kaliteli hizmetimizden destek talep edebilirsiniz.
Firmamız, kaliteli ve güvenilir hizmeti ile yıllardır Samsung buzdolabı koku yapıyor sorunlarına çözüm niteliğinde profesyonel hizmet sunmaktadır.
Kaliteli ve güvenilir hizmet için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.


Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu