Sharp Buzdolabı Koku Yapıyor

Ani elektrik kesintilerinde bozulan gıdaların oluşturduğu bakteri ve koku şikayeti sıkça karşımıza çıkmaktadır.
Böyle durumlarda buzdolabının bakterilerden arındırılması ve ozonlanması gerekmektedir.Buzdolabı dezenfeksiyonu ve koku arındırma hizmetini hanenizde yani buzdolabının konumlandırıldığı alanda vermekteyiz.
Çalışma süresi ortalama 2 – 3 saat aralığında sürmektedir.
Buzdolabı koku şikayetleriniz için Sağlık Bakanlığı yetkili kuruluşu Tekdez il iletişime geçebilirsiniz.

Tekdez , Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi, marka tescilleri, yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz olarak hizmet vermekte olan Türkiye geneli kurumsal bir kuruluştur.
Buzdolapları; tüm yiyecek, içecek ve gıdaların muhafaza edildiği alanlardır. Birçok markası bulunan buzdolaplarının marka çeşitlerinden biri olan Sharp buzdolabı koku yapıyor sorusu hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.
Buzdolabı markası olan Sharp buzdolabı koku yapıyor ise bu durum bakteri ürediğinin göstergesidir. Koku rahatsız edici bir alan oluşturmakta ve kokuya sebep olan bakteriler insan sağlığını ciddi boyutta tehlikeye atmaktadır.

Yetkili kuruluşları, talep edilecek olan eksiksiz yetki ve kalite belgelerinden ayırt etmek mümkün olacaktır.
Ozon ile buzdolabı temizliğinin yaptırılması Sharp buzdolabı koku yapıyor sorununa çözüm olmakta ve buzdolabı tüm bakterilerden arındırılarak sağlıklı kullanıma teslim edilebilmektedir.
Buzdolabının sağlıklı kullanımının uzun ömürlü olabilmesi için 3 ayda bir temizliğinin yaptırılması gerekmektedir.
Doğru yöntem ve teknikler ile düzenli olarak yaptırılmayan temizlik hizmeti nedeniyle bakterinin hızla üremesine neden olacak durumlara sebebiyet verilmektedir.

Sharp buzdolabı koku yapıyor problemleriniz için yılardır Sağlık Bakanlığı onaylı hizmet vermekte olan Tekdez ile iletişime geçebilirsiniz.
Tekdez ile iletişime geçtiğinizde detaylı bilgi verecek olan müşteri temsilcimiz, talebinizle birlikte randevunuzu oluşturacaktır.
Uzman ve eğitimli ekiplerimizin; güncel portör muayene raporları, iş sağlığı ve güvenliği sertifikaları, hijyen ve mesleki yeterlilik sertifikaları eksiksiz olarak tarafınıza aktarılmakta ve randevu gününde profesyonel hizmet sağlanmaktadır.

Buzdolabının, ekiplerimize ön temizliği yapılarak boş teslim edilmesi gerekmektedir. Buzdolabının fişi çekilerek ve tüm elektrik bağlantıları kesilerek ön temizliğin yapılmasına dikkat edilmelidir.
Kokudan arındırılabilmiş bir buzdolabı için tüm bakterilerin tamamen yok edilmesi gerekmektedir.
Firmamız tarafından buzdolabı ozon temizliği hizmeti ile Sharp buzdolabı koku yapıyor gibi problemlerinize çözüm sunulmaktadır. Detaylı bilgi ve talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.


Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu