Siemens Su Sebili Koku Yapıyor

Su sebilleri; hemen her alanda kullanımı sağlanan ve suyun kullanımını kolaylaştıran pratik aletlerdir. Bu aletler birçok çeşidi ve markası ile evlerde, iş yerlerinde ve benzeri birçok alanda kullanılmaktadır.
Sebiller; büyük sanayi tip ve küçük ev tipi sebil olarak çeşitlere ayrılmakta ve birçok markası ile kullanımda olmaktadır.
Birçok markasında olduğu Siemens su sebili koku yapıyor problemi de sıkça karşılan sorular arasında yer almaktadır. Bu durumda özellikle bir çeşit ya da marka ayırt etmeksizin sebilin koku yapmasındaki baş nedenlere değinmek gerekmektedir.

Su sebilleri yosun oluşumuna elverişli olduğu gibi koliform bakterisinin üremesi için de kolaylıkla zemin hazırlanabilecek aletlerdir. Bu kolaylık gerekli temizlik ve dezenfeksiyon hizmetinin sağlanmaması ile oluşmaktadır.
Dolayısıyla koku problemi o sebil de yosunlanma, tat ve renk farklığı olduğunun ve koliform bakterisinin de ürediğinin kanıtı niteliğinde olmaktadır.
Bakterilerin hızla sebil içerisinde yayılması sonucu kullanılan su çeşitli rahatsızlıkları da beraberinde getirmektedir.
Koliform bakterisinin yüksek ateş, ishal, kusma, bulantı gibi rahatsızlıklara neden olduğu bilinmekte ve bu durum ciddi boyutlarda seyredebilmektedir.

Koliform bakterisi 60 ile 90 gün aralığında üreme süresine sahiptir. Bu nedenle üremesinin engellenebilmesi ancak sebillerin düzenli ve periyodik olarak yetkili kuruluşlar tarafından temizliğinin yaptırılması ile mümkün olmaktadır.
Nitekim bakteri üremesi gerçekleşen bir sebilde koku problemi de kaçınılmaz bir durum olacaktır.
Tekdez; Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olup sebil çeşidi ve markası fark etmeksizin sebil temizliğinde yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olmaya devam etmektedir.

Detaylı bilgi ve talepleriniz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
Sebillerde meydana gelen koku problemine çözüm öncelikle düzenli temizliğin yetkili kuruluşlar tarafından periyodik olarak gerçekleştirilmesi ve diğer kısas olarak kurulum alanına dikkat edilmesi ile mümkün olmaktadır.
Uygulanacak yöntem ve metotlara hakim alanında uzman ekipler ile hizmet vermekte olan kuruluşlar tarafından hizmet alınmalı ve hizmet öncesi mutlaka belgeler sorgulanmalıdır.
Herhangi bir kuruluş ya da kişiler tarafından sağlanan hizmet sebilde meydana gelen probleme çözüm olmamakla birlikte sebilin verimli olarak işlevini yerine getirmesine de engel olmaktadır.

Siemens su sebili koku yapıyor ise Tekdez ile iletişime geçtiğinizde profesyonel destek ile soruna çözüm niteliğinde hizmet sunulabilmektedir.
Kullanım oranlarına göre de kirlilik oranları değişkenlik gösterebilmekte, çok fazla ve çok kötü kullanılan bir sebil ile olağan kullanımı söz konusu olan bir sebilde aynı oranda kirlilik oluşmamaktadır.

Son olarak; sıcaklık etkisi yaratacak aletlerin yanına kurulan sebillerde yosunlanma daha hızlı olacaktır. Sıcaklık yayan elektrikli ev aletleri yosun oluşumunu hızlandırıcı etkiye sahiptir.
Tekdez, tüm yetki ve kalite belgeleri eksiksiz olarak uzman ve eğitimli ekipleri tarafından Türkiye geneli profesyonel hizmet vermekte olan kurumsal bir kuruluştur.
Firmamız tarafından su sebili temizliği hakkında detaylı bilgi almak ve profesyonel hizmet talepleriniz için müşteri danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Detaylı bilgi sonrası talebinizle randevu oluşturulmakta ve randevu gününde ekipler tarafınıza yönlendirilmektedir.

Siemens su sebili koku yapıyor problemi için; uzman ve eğitimli ekiplerimiz tarafından verilecek olan hizmette su sebilinin tüm hazneleri ozon ile dezenfekte edilmekte, ozon dışında hiçbir dezenfektan kullanılmamaktadır. Verilecek olan hizmet yerinde olmakta ve herhangi bir gürültü ya da kirlilik gibi durumlar oluşmamaktadır.
Sebilin tüm hazneleri dezenfekte edildiğinde, el değen tüm alanlar 25 mikrometre ULV sanitasyonu ile dezenfekte edilerek sağlıklı kullanıma teslim edilmektedir. Su sebiline uygulanan 25 mikrometre sanitasyonu covid-19 dahil tüm virüs ve patojen gruplarını yok eder.
İşlem sonrasında tarafınıza verilecek olan iş tamamlandı servis formu herhangi bir denetleme de ibraz edilebilmektedir.

Hizmet sonrası, temizlik öncesi ve sonrası resimler tarafınıza aktarılmakta, temizlik tarihi firmamız tarafından zamanında hizmet ile koku problemine tekrar zemin hazırlamamak için CRM’ de özel takibe alınmaktadır.
Siemens su sebili koku yapıyor konusunda sorularınız veya temizlik randevusu için lütfen temsilcinizden bilgi ve planlama günü talep ediniz.


Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu