Su Deposu PVC Membran Fiyatları

Steril ve sağlıklı su dağılımı ancak depoların düzenli ve periyodik olarak temizliğinin yaptırılması ile mümkün olmaktadır.
Aksi takdir de depolarda suyun yıpranması ve aşındırması sonrası korozyona neden olunmakta bu durum beton ve fayans gibi depo çeşitlerinde çatlama, delinme gibi problemlere neden olmaktadır.
Bu problemler depoda su kaçağına neden olmaktadır.
Su deposu PVC membran fiyatları hakkında detaylı bilgi ve talepleriniz için Tekdez ile iletişime geçebilirsiniz.

Su kaçağı ve aşınma problemlerinde %99 başarı oranı ile PVC kaplama uygulaması önerilmekte ve uygulanacak işlemler uzman ve eğitimli ekipler tarafından sağlanması gereken spesifik işlemler olarak karşımıza çıkmaktadır.
Tekdez, Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olup tüm yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz olarak yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olmaya devam etmektedir.
PVC membran kaplama hizmetini uzman ve eğitimli ekipler ile vermekte olan firmamız siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenirli hizmet sunmanın haklı gururunu taşımaktadır.

Su deposu PVC membran fiyatları bilgisi de deponun en, boy, yüksekliğine göre belirlenmektedir. Firmamız tarafından bilgilere hakim olunmaması durumunda ücretsiz keşif hizmeti sağlanmaktadır.
Depo içerisine uygulanan membranlar çıtalama ve kaynak yöntemi ile depoya sabitlenmektedir. Son olarak depo temizliği yapılarak, sağlıklı ve steril depo kullanıma sunulmaktadır.
PVC membran kaplama hizmeti deponun boyutuna göre 1-3 gün aralığında sürmektedir.

Uzman ve eğitimli ekipler tarafından uygulanacak yöntem ve metotlara hakim hizmet alındığı takdir de herhangi bir aksiliğin önüne geçilmiş olacaktır.
Sağlıklı depo kullanımı, sağlıklı hayatın en önemli kuralı olarak karşımıza çıkmakta, bu kapsam da depo içerisindeki problemlerin koliform, ekoli, enterekok bakterilerinin üremesi ile insan sağlığını ciddi boyutta etkileyeceği de özellikle bilinmesi gereken konular arasında yer almaktadır.
İnsan sağlığının tehlikeye atılmaması ve deponun verimli olarak işlevini yerine getirmesi için depo temizliği ihmal edilmeden yaptırılması gereken işlemlerdir.

Aksi takdir de yaşanan su kaçağı durumlarında, hemen müdahale ile gerekli işlemler yapılmalı, PVC membran kaplama işlemi ile depo sağlıklı olarak kullanıma sunulmalıdır.
Su deposu Pvc membran kaplama hizmeti ile hem depodaki suyun daha salıklı muhafaza edilmesi gerçekleşir, hem de depoda oluşan su kaçakları sonlandırılır.
Su deposu PVC membran fiyatları hakkında detaylı bilgi ve talepleriniz için lütfen Tekdez ile iletişime geçiniz.


Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu