Su Deposu PVC Membran

Su depolarında zamanla meydana gelen aşınmalar depo içerisinde korozyona neden olmaktadır.
Beton ve fayans su depolarında bu durum kimi zaman delinme, çatlama, kırılma, yarılma gibi problemlere neden olmakta, su kaçağı sorununu da beraberinde getirmektedir.
Su depolarında meydana gelen aşınma ve yoğun kaçaklarda su deposu PVC membran kaplama ile deponun eski verimini kazandırmak hedeflenmektedir. Su deposu pvc membran kaplama yalıtım su kaçağında %99 geri dönüşüm salar.
Çok yoğun su kaçağı olan depolarda bu uygulama su kaçağını kesme de %99 oranında başarı sağlamakta ve kısa süreli işlemler olarak da deponun uzun süre kapalı kalmaması adına avantaj sağlamaktadır.

İşlem süresi 1-3 gün arasında sürmektedir. Uygulanan yöntem de deponun zemin ve yanal duvarlarına kaplama yapılmakta, tavana yapılamamaktadır.
Spesifik işlemler olmakla birlikte herhangi bir kuruluşun sağlayabileceği işlemler değildir. Sağlıklı PVC membran kaplama hizmeti ancak alanında eğitimli ve uzman ekipler tarafından profesyonel olarak verildiği takdir de istenilen sonuç elde edilebilecektir.
Alanında uzman ve eğitimli ekipler ile hizmet vermekte olan firma; tüm yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgelerini eksiksiz olarak sunabilen firmadır. Bu nedenle mutlaka bu belgeler sorgulanmalı ve hizmet alınan kuruluşun nitelikleri göz ardı edilmemelidir.
Aksi takdir de uygulanacak olan işlemler su kaçağını kesmemekle birlikte aynı problemlerin kısa süre de tekrar devam etmesine neden olmakta, hem zaman hem maddi kayba neden olunmaktadır.

Su deposu PVC membran uygulamasında, kaliteli membranlar seçilmeli ve mutlaka deponun boyutuna göresıfır boy membran uygulaması yapılmalıdır.
Tekdez; Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi, tüm yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz olarak yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olmaya devam etmektedir.
Firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi sonrası randevu talep edebilirsiniz.
Su depolarının en geç 6 ayda bir düzenli ve periyodik temizliği, membran kaplama sonrasında devam etmesi gereken işlemlerdir.
Aksi takdir de zamanla suyun aşındırması sonucu membran da zarar görecek ve uygulanan işlemler gereğinden kısa süreli etki gösterecektir.

Sağlıklı su kullanımı verimli hayatın habercisidir. Nitekim su günlük hayatta her alanda kullanımı sağlanan ihtiyaç olmakla birlikte insan vücuduna teması kaçınılmaz olmaktadır.
Kirli su kullanımının çeşitli rahatsızlıklara neden olduğu kimi zaman ölümcül seyredebileceği göz önünde bulundurulduğunda durumun ciddiyeti yadsınamaz olmaktadır.
Eğer depo verimli olarak işlevini yerine getiremiyorsa, su deposu kaçaklarında, yaşanan aşınmalarda yetkili kuruluştan destek talep edilmeli, bir an önce steril ortam sağlanmalıdır.
Tekdez, Türkiye geneli su deposu PVC membran kaplama hizmeti vermekte olan kurumsal bir kuruluştur.

Müşteri danışmanlarımız ile iletişime geçtiğinizde detaylı bilgi verilerek, tüm sorunlarınıza çözüm odaklı yaklaşılmaktadır.
PVC membran uygulamasında başarılı sonuçlar ve kaliteli hizmet için Tekdez ile iletişime geçebilir, profesyonel ekibimizden destek talep edebilirsiniz.
Alanında uzman ve eğitimli ekiplerimiz tarafından sağlanan hizmet sonrası kusursuz teslimat yanı sıra sorunsuz takip hizmeti de sunmakta olan firmamız, siz değerli müşterilerimizin sağlığını önemsemektedir.
Su deposu PVC membran kaplama hizmetiyle ilgili detaylı bilgi ve talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.


Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu