Su Deposu Surme Yalıtım

Su depoları; hemen her alanda kullanımı sağlanan ve günlük hayatın önemli ihtiyaçlarından biri olan suyun muhafaza edildiği alanlardır.
Suyun depolarda steril muhafaza edilebilmesi için deponun verimli olarak işlevini yerine getirebiliyor olması gerekmektedir.
Deponun suyu steril muhafaza edememesi ve aşınma ve yıpranmalardan kaynaklı korozyona uğraması gibi durumlar depo da izolasyon işlemlerinin uygulanması gerekliliğini göstermektedir.

Su deposu sürme yalıtım, depo içerisine uygulanan izolasyon yöntemlerinden biridir. Sürme yalıtım hizmeti spesifik ve alanında uzman ekipler ile doğru yöntem ve metotlarda ilerlemesi gereken işlemlerdir.
Alanında uzman doğru yöntem ve metotlarda hizmet için; Sağlık bakanlığı onaylı izin belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi, hekim sözleşmesi, personel hijyen belgesi, personel güncel muayene raporu, personel mesleki yeterlilik belgesi, marka tescili, kişisel koruyucu malzeme formları ve kullanılacak dezenfektanların malzeme güvenlik bilgi ‘’MSDS formları eksiksiz olarak sorgulanması ve talep edilmesi gereken belgelerdir.
Bu belgeler kaliteli ve güvenilir hizmetin kanıtı niteliğindedir.

Tekdez, Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olup, tüm yetki ve kalite belgeleri eksiksiz olarak hizmet vermekte olan kurumsal bir kuruluştur.
Firmamız tarafından su deposu sürme yalıtım hizmeti uzman ve eğitimli ekipler ile doğru yöntem ve metotlarda ilerlemekte, kusursuz ve sağlıklı teslimat sağlanmaktadır.
Müşteri danışmanlarımız tarafından detaylı bilgi için Tekdez ile iletişime geçebilirsiniz. Bilgi sonrası talebiniz olursa en uygun güne randevu belirlenecektir.
Sürme bazlı izolasyon hizmetinde, her aşamada deponun kuruluğundan emin olunması gerekmektedir. Aksi takdir de sürme astar tutunamayacak, verimli sonuç alınamayacaktır.
Su deposu sürme yalıtım hizmeti beton depolara uygulanabilen ancak fayans kaplı beton depolara uygulanamayan izolasyon yöntemidir. Fayans kaygan yapıya sahip olduğu için sürme astar bu depo da tutunamayacaktır.

Ayrıca uygulama malzemesi oldukça önemli bir konu olarak karşımıza çıkmakta, kesinlikle solvent içermeyen malzeme kullanılması gerekmektedir.
Solvent, insan sağlığını ciddi boyutta tehlikeye atmaktadır. Dikkat edilmediği takdir de sonuç verimli olmayacağı gibi ciddi boyutta zararlara da neden olunacaktır.
Hizmet alınacak firmanın niteliklerinin sorgulanması oldukça önem teşkil etmektedir.
Tekdez, yıllardır Türkiye geneli verdiği su deposu sürme yalıtım hizmeti ile siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunmanın haklı gururunu taşımaktadır.

Sağlıklı su kullanımı için deponun verimli olarak işlevini yerine getirebiliyor olması gerekmektedir. Aksi takdir de deponun zarar görmesi yanı sıra içerisinde üreyen bakteriler ile insan sağlığı da ciddi boyutta tehlikeye atılmaktadır.
Suyun sağlıklı olarak muhafaza edilebilmesi ve aşınmalardan kaynaklı problemler e çözüm niteliğinde uygulanan sürme yalıtım hizmetinde doğru işlemler için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
Su deposu sürme yalıtım hizmeti genellikle zemin ve dört köşe yanal duvarlara uygulanır. Tavan uygulaması iste balı fakat maliyeti artıracağı için gereksizdir. Solvent içermez. Ortalama teslim süresi 1 aya yakındır. Su kaçak problemlerinin sonlandırılmasından çok, suyun daha salıklı kullanımı için uygulanır. Su deposu kaçak problemlerinde ise Pvc membran kaplama izolasyon firmamız tarafından önerilir.
Detaylı bilgi ve talepleriniz için lütfen Tekdez müşteri danışmanlarımız ile iletişime geçiniz.


Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu