Su Deposu Temizleme Tableti

Su deposu temizlik hizmetinin önemi kulaktan doğma, asparagas bilgileri de beraberinde getirmektedir. Bunlardan biri olan su deposu temizleme tableti, tamamen yanlış bir bilgilendirmedir.
Su depolarının temizlik ve dezenfektesi, Sağlık bakanlığı yetkili kuruluşları tarafından Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile sağlanması gereken bir hizmettir.
Su depolarının temizliğinde yanlış yöntemler depo içerisinde bakteri üremesinin yoğunlaşmasına hatta deponun tamamen işlevini yitirmesine neden olabilmektedir.
Bu tür durumlar kirli deponun insan sağlığına verdiği zararla eşdeğer hatta daha zararlı durumlar ortaya çıkarmaktadır.

Kirli depo da, zamanla koliform, ekoli, enterekok bakterileri üremekte deponun türüne göre yosunlanma, paslanma gibi durumlar meydana gelmektedir. Su deposu temizleme tableti gibi yanlış uygulamalar kirli deponun tamamen insan sağlığını zehirleyici etkilere neden olması ve yosun, pas gibi durumlar ile de deponun delinmesi, çatlaması gibi ciddi boyutta zararlara neden olduğu da bilinmektedir.
Kaliteli ve güvenilir hizmetin kanıtı niteliğinde olan bu belgeler verilecek olan hizmetin sağlıklı kullanım ile sonuçlanacağının göstergesi niteliğinde de olmaktadır.
Firmamız, Türkiye geneli hizmet vermekte olan kurumsal bir kuruluştur. Detaylı bilgi ve talepleriniz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
Sağlıklı su kullanımı ancak doğru yöntem ve metotlarda düzenli ve periyodik olarak sağlanan depo temizliği ile mümkün olmaktadır.

Tekdez; TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi ile uygulanacak doğru yöntem ve metotlara hakim eğitimli ve uzman ekipleri ile profesyonel hizmet sunmaktadır.
Su deposu temizleme tableti gibi asılsız bilgilere tamah edilmemeli ve en geç 6 ayda bir düzenli ve periyodik olarak su deposu temizliği yetkili kuruluşlar tarafından sağlanmalıdır.
Tekdez ile iletişime geçtiğinizde müşteri danışmanlarımızdan alacağınız bilgi sonrası talebinizle birlikte randevu oluşturulmaktadır.
Randevu gününde yönlendirilecek olan uzman ve eğitimli ekipler Sağlık bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile profesyonel hizmet sunmaktadır. Kusursuz ve sağlıklı teslimat sonrası tarafınıza verilecek olan iş tamamlandı formunu herhangi bir denetleme de ibraz edebilirsiniz.
Tüm kurum kuruluşların denetlemesinde 6 ay geçerliliği olan belgeyi, tarafınıza sunacak olan firmamız su deposu temizlik tarihini özel CRM sisteminde takibe almaktadır. Bu şekilde zamanı geldiğinde depo temizliği aksatılmadan sağlanabilmektedir.

Yaşanabilecek herhangi bir probleme sebebiyet verilmemekte, kusursuz hizmet sunulmaktadır.
Ayrıca deponun temizlik öncesi ve sonrası resimleri tarafınıza aktarılarak kaliteli hizmet açıkça paylaşılmaktadır.
Su deposu temizleme tableti gibi asılsız bilgilerden uzak durulması gerektiğinin altını çizen firmamız yıllardır sektörünün öncüsü olarak hizmet vermektedir. Su deposu temizleme tableti adında bir ürün bulunmaz.

Klor tableti olarak ad değiştirilmeye çalışılmaktadır. Klor tableti de kesinlikle su depolarında kullanılmamalıdır. Klor depolarda sıvı olarak ve elle atılmamalıdır. Klor su depolarında klor dozaj pompala sistemleri ile uygulanır.
Ayrıca klor kirli depoya atılmaz, temiz depoya uygulanması gereken bir yöntemdir.
Sağlıklı su sağlıklı hayatın habercisidir. Kirli su, ciddi boyutta rahatsızlıkların tetikleyicisidir. Sağlıklı su ile sağlıklı hayat tüm insanların tercihi olmakta, Tekdez bu hizmeti hakkıyla vermeye devam etmektedir.

Detaylı bilgi ve talepleriniz için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.


Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu