Su Deposu Temizleme

Su depoları hemen her alanda kullanımı sağlanan suyun muhafaza edildiği alanlardır. Bu alanların sağlıklı ve steril olması ancak düzenli ve periyodik temizlik ile mümkün olmaktadır.
Su deposu temizleme hizmeti için Sağlık Bakanlığı yetkili kuruluş TEKDEZ ile iletişime geçebilirsiniz.
Düzenli ve periyodik olarak temizlik sağlanmadığı takdir de depo içerisinde zamanla bakteri üremesi gerçekleşecektir. Koliform, ekoli, enterekok olarak bilinen bakteri çeşitleri insan sağlığını ölümcül nitelikte tehlikeye atmaktadır.

Kusma, bulantı, Kırım Kongo kanamalı ateş, ishal, yüksek ateş, tifo, kolera bu bakterilerin neden olduğu rahatsızlıkların birkaç tanesi olarak sayılabilmektedir.
Dünya Sağlık Örgütü raporunda bu durumun ciddiyeti; kirli su kullanımından kaynaklı ölümlerin sigara ve alkolden sonra altıncı sırada yer alması şeklinde belirtilmiştir.
Sağlıklı bir yaşam için bu durumu göz önünde bulunduran Sağlık Bakanlığı tarafından su depolarının kesinti olduğu dönemlerde 3 ayda bir diğer dönemlerde en geç 6 ayda bir temizliğinin yaptırılmasını zorunlu kılan 2007/67 genelgesi yayınlanmıştır.
Bu durum depo temizliğinin önemini açıkça ortaya koymaktadır. İnsan sağlığının önemi ve ciddiyeti özellikle baskılanmaktadır.
Sağlıklı su kullanımı için firmamızdan su deposu temizleme hizmeti hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Su depolarının temizlik ve dezenfektesi düzenli ve periyodik olarak yaptırılmadığı takdir de depo içerisini kaplayacak olan bakteriler insan sağlığını olumsuz yönde etkilemekte aynı zamanda depoya zarar vermektedir.
Deponun çeşidine göre; delinme, paslanma, yosunlanma gibi problemlere neden olan bu durum deponun temizlik dışında izolasyon ihtiyacını doğurmaktadır. Kimi zaman depolar tamamen işlevini kaybetmekte ve kullanılamaz hale gelmektedir.
Hem maddi hem manevi zararlara neden olan bu durum ile karşı karşıya kalmamak için tüm yetki ve kalite belgeleri eksiksiz olarak profesyonel hizmet sunmakta olan Tekdez ile iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız tarafından verilecek olan hizmet kaliteli ve güvenilir nitelikte, eksiksiz belgeler ile ve eğitimli ekipler ile sağlanmaktadır.
Depo temizliğinin düzenli yaptırılması gerekliliğinin yanı sıra hizmet alınacak firma da oldukça önem teşkil etmektedir. Depo içerisinde meydana gelecek tüm problemler herhangi bir kuruluş ya da kişi tarafından sağlanan temizlik ile de aynı şekilde nüksedecektir.
Özelikle tüm belgeler sorgulanarak alınacak bir hizmet olması deponun verimli olarak işlevini yerine getirmesine dolayısıyla suyun sağlıklı kullanımına garanti niteliğinde olacaktır.
Sorgulanması ve talep edilmesi gereken belgeleri; Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi, eksiksiz yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri olarak belirtmek doğru olacaktır.

Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi; Sağlık Bakanlığı denetlemelerinden geçmiş, Sağlık bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile sağlıklı hizmet verileceğinin ve temizlik sonrası verilecek olan iş tamamlandı formunun kanuni hükmünün olacağının garantisi niteliğinde olmaktadır.
İş sağlığı ve güvenliği sertifikası; iş güvenliği uzmanlarının sınavından geçmiş, eğitimli ekipler ile güvenilir hizmet sunulduğunun kanıtı niteliğinde olmaktadır. Verilecek olan hizmetin iş sağlığını tehlikeye atmayacak düzeyde güvenilir olarak ilerleyeceğinin göstergesi olarak da belirtmek doğru olacaktır.
TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi; uygulanacak doğru yöntem ve metotlara hakim uzman ekiplerden tarafından hizmet verileceğinin kanıtı niteliğinde olmaktadır.
Bu belge, verilecek olan hizmetin depoya herhangi bir zarar verilmeyecek şekilde tesisat kurulumu yapılacağının ve deponun verimli ve sağlıklı kullanıma sunulacağının kanıtı niteliğinde olmaktadır.

Tüm yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz olarak hizmet vermekte olan bir firma kaliteli ve güvenilir hizmetini kanıtlayıcı nitelikte hizmet sunmaktadır.
Tekdez; Sağlık bakanlığı onaylı izin belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi, yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz olarak yıllardır Türkiye geneli kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olmaya devam etmektedir.
Firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi sonrası randevu talep edebilirsiniz. Randevu gününde eğitimli ve uzman ekipler tarafından Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile su deposu temizleme hizmeti sağlanarak sağlıklı kullanıma teslim edilecektir.

Temizlik öncesi ve sonrası depo resimleri tarafınıza aktarılarak kaliteli hizmet açıkça paylaşılmaktadır.
Temizlik sonrası, günlük hayatın yoğunluğundan kaynaklı unutulabilecek olan su deposu temizleme hizmet tarihi CRM’ de özel takibe alınmaktadır.
Temizlik günü yaklaştığında tarafınıza bilgi aktarılmakta ve talebinizle tekrar hizmet verilmektedir.
Su depolarının en geç 6 ayda bir düzenli temizliğinin ihmal edilmemesi önemli bir konu olarak karşımıza çıkmakta, Tekdez ekibi olarak siz değerli müşterilerimize destek olmaktan gurur duymaktayız.

Kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi Tekdez, yıllardır siz değerli müşterilerimizin olumlu dönütleri ile gururla hizmetine devam etmektedir.
Su deposu temizliği ile ilgili daha detaylı bilgiye sahip olmak için, ana sayfadan hizmetlerimiz içinde “Su Deposu Temizliği” linkini incelemenizi tavsiye ederiz.
Su deposu temizleme hizmeti hakkında detaylı bilgi ve randevu talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.


Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu