Su Deposu Temizliği İstanbul

Sağlık bakanlığı yetkili kuruluş olan Tekdez, su deposu temizliği İstanbul ve Türkiye geneli hizmet vermekte olan kurumsal bir kuruluştur.
Firmamız ile iletişime geçerek İstanbul ili ve tüm ilçeleri için su deposu temizliği hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz.
Depo temizliği suyun depoya ulaştığı andan itibaren sağlanması gereken önemli bir konudur. Su depolarına temizlenmiş olarak ulaşan suyun neden temizletilmesi gerekliliği hakkında sıkça karşılaştığımız sorunun cevabı depoya suyun ulaşma aşamasını incelemekten geçmektedir.

Barajlardan temizlenmiş olarak çıkan su, depoya ulaşana dek beraberinde çamur, balçık ve yabancı maddeleri de taşımaktadır. Bu yabancı, suda olmaması gereken maddeler taşıma hatlarından depomuza kadar ulaşmaktadır.
Su, depoya ulaştığında kirlenmiş olacaktır ve bu durum depo içerisinde üreyecek olan koliform, ekoli, enterekok bakterilerinin habercisi niteliğindedir.
Kısa sürede temizliği sağlanmayan depo içerisinde meydana gelecek olan bakteri çeşitleri insan sağlığını ciddi boyutta tehlikeye atmaktadır. Neden olunacak rahatsızlıkları; kırım Kongo kanamalı ateş, tifo, kolera, yüksek ateş, ishal, kusma, bulantı şeklinde belirtmek doğru olacaktır.
İnsan sağlığını tehlikeye atacak bu tür durumlara sebebiyet verilmemesi adına Sağlık Bakanlığı 2007/67 genelgesi yayınlanmıştır.
Genelgeye göre; su deposu temizliği İstanbul ve Türkiye geneli tüm depo temizliklerinin kesinti olduğu dönemlerde 3 ayda bir diğer dönemlerde en geç 6 ayda bir temizliğinin yaptırılması zorunlu kılınmıştır.

Su deposu temizliği İstanbul hizmetinin genelgeye uygun bir şekilde ve sağlıklı teslimatı için düzenli ve periyodik temizliğin yanı sıra hizmet alınacak firmanın yetkileri de önem teşkil etmektedir.
Firmanın vereceği hizmetin kaliteli ve güvenilirliği sorgulanacak belgeler ile anlaşılabilmektedir. Bu belgeleri; Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi, eksiksiz yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri olarak belirtmek doğru olacaktır.
Bu belirtilen sertifika ve belgeler, sağlıklı su kullanımıyla deponun verimli olarak işlevini yerine getirebilmesi için kaliteli ve güvenilir hizmetin kanıtı niteliğinde olmaktadır.
Bu hizmet ancak yetkili kuruluşlar tarafından sağlandığı takdir de verimli sonuç alınabilecektir. Uygulanacak doğru yöntem ve metotlara hakim olmayan kişi ya da kuruluşlar depo içerisine zarar vermekte delinme, çatlama, paslanma gibi problemlerin sebebiyeti olmaktadır.

Bakterilerin yok edilmesi gereken temizlik işlemi, yanlış uygulamalar ile farklı reaksiyonlara sebep olmakta, insan sağlığını zehirleyici yönde sağlıksal problemlerle ile baş etmeye yönelik zarara uğratmaktadır.
Bu tür problemlerin önüne geçilebilecek olan bu belge, hem maddi hem manevi açıdan zarara engel olacaktır.
Yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgelerinin eksiksiz olarak hizmet verilmesi kaliteli ve güvenilir hizmetin kanıtı niteliğinde sağlıklı hizmetin adresi firmayı sunuyor olacaktır.
Su deposu temizliği İstanbul hizmeti için Tekdez ile iletişime geçerek yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olan firmamızdan destek talep edebilirsiniz.
Tekdez; Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi, yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz olarak uzman ve eğitimli ekipleri ile Türkiye geneli hizmet sunmakta olan kurumsal bir kuruluştur.

Firmamız, eksiksiz yetki ve kalite belgeleri ile su deposu temizliği İstanbul ili ve tüm ilçelerinde yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olmaya devam etmektedir.
Firmamız ile iletişime geçtiğiniz de müşteri danışmanlarımız tarafından verilecek olan detaylı bilgi sonrası talebinizle birlikte randevu oluşturulacaktır.
Randevu gününde uzman ve eğitimli ekiplerimiz tarafından Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile su deposu temizliği İstanbul hizmeti sağlıklı bir şekilde verilerek tarafınıza teslim edilecektir.
Ekiplerimiz tarafından işlem bitiminde verilecek olan iş tamamlandı formunu herhangi bir denetleme de ibraz edebilirsiniz.

Deponun temizlik öncesi ve sonrası resimleri tarafınıza aktarılmakta ve kaliteli hizmet açıkça paylaşılmaktadır.
Sağlık su sağlıklı hayat demektir. Sağlıklı hayat için deponun temiz bir şekilde verimli olarak işlevini yerine getirebiliyor olması gerekmektedir.
Verimli depo ve sağlıklı su için yıllardır sektörünün öncüsü Tekdez ile iletişime geçebilir ve profesyonel hizmetimizden destek talep edebilirsiniz.
Temizlik öncesi ve sonrası titiz tutumu ile Tekdez, su deposu temizliği takibini duyarlılıkla yapmaktadır.

Günlük hayatın yoğunluğundan kaynaklı unutulabilecek olan en geç 6 ayda bir depo temizliği hizmeti CRM’ de özel takip sistemi ile takibe alınmaktadır.
Zamanı geldiğinde firmamız tarafından bilgilendirme yapılmakta ve talebinizle birlikte temizlik hizmeti tekrarlanmaktadır.

Bu şekilde yaşanabilecek herhangi bir aksaklığın önüne geçilmekte ve Tekdez tüm duyarlılığı ve titizliliği ile siz değerli müşterilerimize destek olmaktadır.
Su deposu temizliği İstanbul ili ve Türkiye geneli detaylı bilgi için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.
Tekdez, su deposu temizliği profesyonel hizmet için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu