Su Deposu Temizliği Neyle Yapılır

Su deposu temizliği neyle yapılır sorusu bu kapsamda sıkça karşılaşılan sorular arasında yer almaktadır. Su deposu temizliği hizmeti öncelikle Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş kurum kuruluşlar tarafından sağlanması gereken bir işlemdir.
Sağlık Bakanlığının direkt olarak üzerinde durduğu ve özel genelge yayımladığı su deposu temizliği hassasiyetle takip edilmesi gereken bir işlem olmakla birlikte sağlıklı su kullanımı da aynı hassasiyette profesyonel olarak sağlanmalıdır.
Su deposu temizliği neyle yapılır sorusuna ilk aranması gereken cevap yetkili bir kuruluş olmasına dikkat edilmesi ve tüm yetki ve kalite belgelerinin sorgulanması gerekliliğidir.

Eksiksiz belgeler ile hizmet vermekte olan kuruluş, su deposu temizliği neyle yapılır sorusunun kaliteli ve güvenilir cevabı olmaktadır.
TEKDEZ; Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olup, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi, tüm yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz uzman ve eğitimli ekipleri ile profesyonel hizmet sunmaktadır.
Firmamız ile iletişime geçtiğinizde müşteri danışmanlarımızdan alacağınız detaylı bilgi sonrası randevunuz oluşturulacaktır.

Su deposu temizlinde kullanılan ekipmanlar nelerdir?
1. Su boşaltımı ve tahliyesi için 0.1 mm emiş kapasitesine sahip dalgıç pompalar,
2. Kaçak akım sistemine sahip uzatma prizleri,
3. Depodaki oksijen miktarını yükseltmek için salyangoz havalandırma teçhizatları,
4. 150 bar ve üzeri basınç kapasitesine sahip kompresörler,
5. Depodaki havayı temizleme yarayan ozon nötralizatörleri,
6. Deponun dezenfeksiyonu için 25 mikrometre atış kapasitesine sahip Ulv pülverizatörler,
7. Dezenfektan üretimi için ozon jeneratörleri,
8. M gaz maskeleri ve temizlik teçhizatları,
9. Güvenlik için can yelekleri, paraşüt kemerler, can halatları, çelik burun ayakkabılar, elektrik geçirmeyen ayakkabılar, hijyen kıyafetleri ve baretler.

Tekdez; tüm yetki ve kalite belgeleri eksiksiz olarak yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olmaya devam etmektedir.
Firmamız tarafından temizlik öncesi ve sonrası takipler tüm titizlikle yapılmakta, temizlik tarihi özel CRM sisteminde takibe alınmaktadır.
Günlük hayatın yoğunluğundan kaynaklı unutulabilecek olan tarih, sistemde zamanı geldiğinde bilgilendirme yapılarak herhangi bir problemin önüne geçebilmek amaçlanmaktadır.

Detaylı bilgi ve talepleriniz için iletişim numaralarımızdan müşteri danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.
Sağlıklı su kullanımı yıllardır işinin ehli, profesyonel ekipleri ile sektörünün öncü firması Tekdez tarafından güvenilir şekilde sunulmaktadır.
Su deposu temizliği neyle yapılır hakkında detaylı bilgi ve talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.


Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu