Su Deposu Temizlik Firmaları İstanbul

Su depoları hemen her alanda kullanımı sağlanan ve günlük hayatta önemli bir ihtiyaç olan suyun muhafaza edildiği alanlardır.
Su depolarının önemli bir ihtiyacı muhafaza ediyor olması sağlıklı sunum için temizlik ve dezenfektesini zorunlu kılmaktadır.
Sağlık Bakanlığı 2007/67 genelgesince de su depolarının kesinti olduğu dönemlerde 3 ayda bir diğer dönemlerde en geç 6 ayda bir temizliğinin yaptırılması zorunlu kılınmıştır.
Sağlık Bakanlığı genelgesine uygun temizlik hizmeti sunmakta olan Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş kuruluş Tekdez, su deposu temizlik firmaları İstanbul ve Türkiye genelinde sektörünün öncü firması olarak hizmet sağlamaya devam etmektedir.

Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi, yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz olarak hizmet vermekte olan Tekdez, Türkiye geneli kurumsal bir kuruluştur.
Firmamız ile iletişime geçerek su deposu temizlik firmaları İstanbul kapsamında sağladığımız profesyonel hizmetimizden destek talep edebilirsiniz.
Su depolarının temizliğinde düzenli ve periyodik takip ile en geç 6 ayda bir sağlanması gereken temizliğin yetkili kuruluşlar tarafından yaptırılması da önemli bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır.
Aksi takdir de kirli depo içerisinde üreyecek olan koliform, ekoli, enterekok bakterileri depodan arındırılamayarak sağlıksal problemlere engel olunması mümkün olmayacaktır.

Ayrıca deponun delinme, paslanma, çatlama, yosunlanma gibi problemleri de yetkisiz kurum kuruluş ya da kişiler tarafından tetiklenerek uygulanacak yöntem ve metotlar temizlik yetersizliği ile sonuçlanacaktır.
Temizlik yetersizliği; depo içerisinde meydana gelecek olan problemlerin ancak farklı yöntemler ile çözülebileceği bir durum yaratmaktır. Bu işlemler daha maliyetli ve daha uzun süreli olmakta kimi zaman depoya verilen zararın çözümü olmamaktadır.
Bu durum depo kaybına kadar gitmekte ve maddi manevi zarar ile sonuçlanmaktadır.

Bu nedenle firmanın belgeleri özellikle sorgulanmalı ve talep edilmelidir. Belgelerin işlevleri verilecek olan hizmetin kalite ve güvenilirliğinin kanıtı niteliğinde olacaktır.
Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi; Sağlık Bakanlığı denetlemelerinden geçmiş Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile hizmet vermekte olan yetkili kuruluş olduğunun göstergesi niteliğindedir.
TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi; uygulanacak doğru yöntem ve metotlara hakim uzman ekipler ile hizmet veren bir firma olduğunun kanıtı niteliğinde olmaktadır.
İş sağlığı ve güvenliği sertifikası; iş güvenliği uzmanlarının denetlemelerinden geçmiş eğitimli ekipler ile iş sağlığı göz önünde bulundurularak verilecek olan hizmetin kanıtı niteliğinde olacaktır.
TEKDEZ; GSM ruhsatı, İSG sözleşmesi, İSG sertifikası, hekim Sözleşmesi, personel hijyen belgesi, personel yüksekte çalışabilir raporu, personel güncel muayene raporu, personel mesleki yeterlilik belgesi, Marka Tescili, Ozonlama CE Sertifikası eksiksiz olarak tüm yetki ve kalite belgelerine sahip su deposu temizlik firmaları İstanbul ve Türkiye geneli kapsamında kaliteli ve güvenilir hizmet sağlamaktadır.

Firmamız ile iletişime geçerek müşteri danışmanlarımızdan alacağınız detaylı bilgi sonrası randevu talep edebilirsiniz.
Randevu gününde yönlendirilecek olan uzman ekipler tarafından Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile su deposu temizlik hizmeti sağlanarak tarafınıza sağlıklı bir şekilde teslim edilecektir.
Temizlik hizmeti sonrası tarafınıza verilecek olan iş tamamlandı formunu herhangi bir denetleme de ibraz edebilirsiniz.
İşlem bitiminde deponun öncesi ve sonrası resimleri tarafınıza aktarılmaktadır. Ayrıca temizlik hizmet tarihi özel CRM sisteminde takibe alınmakta ve günlük hayatın yoğunluğundan kaynaklı unutulabilecek hizmet tarihi hatırlatılmaktadır.
Bu şekilde yaşanabilecek herhangi maddi ya da manevi zararın önüne geçilmekte, profesyonel hizmet sunulmaktadır.

Su deposu temizlik firmaları İstanbul ili ve tüm ilçelerinde faaliyet göstermekte olan firmamız, siz değerli müşterilerimizin sağlığını önemsemekte, destek konusunda oldukça duyarlı hizmet sunmaktadır.
Detaylı bilgi ve talepleriniz için firmamız ile iletişime geçerek profesyonel ekibimizden bilgi alabilirsiniz.
Tekdez; su deposu temizlik firmaları İstanbul kapsamında yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olmaya devam etmektedir.
Sağlıklı su kullanımı için verimli depo olması gerekmekte, verimli depo Tekdez su deposu temizlik hizmeti ile tarafınıza güvenle sunulmaktadır.

Depo içerisindeki sağlıklı su döngüsü için özenli temizlik hizmeti sağlanmalıdır. Aksi takdir de koliform, ekoli, enterekok bakterileri insan sağlığını ölümcül nitelikte tehlikeye atacak şekilde depo içerisinde hızla üreyecektir.
Bu bakteri çeşitleri; kırım Kongo kanamalı ateş, ishal, kusma, bulantı, tifo, kolera, yüksek ateş, bağırsak enfeksiyonu gibi ciddi boyutta rahatsızlıklara sebep olmaktadır.
Bu rahatsızlıkların ciddiyeti Dünya Sağlık Örgütü raporunda kirli su kullanımından kaynaklı ölümlerin sigara ve alkolden sonra altıncı sırada yer alması şeklinde belirtilmektedir.

Durumun ciddiyeti hafife alınmayacak derece de iken ihmal insan hayatına mal olacaktır.
Sağlıklı su kullanımı sağlıklı hayatın devamlılığı için zorunluluk arz etmekte bu durum bilinçli bir şekilde depo temizliğinin düzenli ve periyodik olarak yetkili kuruluşlar tarafından yaptırılması gerekliliğini doğurmaktadır.
Deponun verimli olarak işlevini yerine getirebilmesi ve sağlıklı su kullanımı için Tekdez, sağlığınızı önemsemekte ve tüm hassasiyetiyle destek olmaktadır.
Su deposu temizlik firmaları İstanbul ili ve tüm ilçeleri kapsamında hizmet talebiniz için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.


Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu