Su Deposu Ton Hesaplama

Su depolarının temizliği ve sterilizasyonu da oldukça önem teşkil eden bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bununla doğru orantılı olarak temizliğin nasıl yapıldığı ve fiyatlandırmanın nasıl ilerlediği konusu oldukça sık karşılaşılan sorular arasında yer almaktadır. Silindir yapıdaki su deposu ton hesaplaması için lütfen uzman temsilciniz ile iletişim sağlayınız.
Su deposu ton hesaplama, deponun en x boy x yükseklik formülü ile yapılabilmektedir. Bu durumda deponun tonajına göre belirlenen hizmet, tonaj bilinmediği takdir de en, boy, yükseklik bilgisi ile de çözüme ulaşılabilmektedir.

Sağlık Bakanlığı 2007/67 genelgesince de su depolarının kesinti olduğu dönemlerde 3 ayda bir diğer dönemlerde en geç 6 ayda bir temizliğinin yaptırılması zorunlu kılınmıştır.
Temizlik hizmetinin düzenli ve periyodik olarak ilerlememesi halinde depo içerisinde koliform, ekoli, enterekok bakterilerinin üremesine zemin hazırlanmış olacaktır.
Bu bakteri çeşitleri; kusma, ishal, bulantı, tifo, kolera, kırım Kongo kanamalı ateş, yüksek ateş gibi ciddi boyutta rahatsızlıklara sebebiyet vermektedir. Bu rahatsızlıklar kişinin bünyesine göre ölümcül sonuçlar doğurabilmektedir.

Bu işlemler daha uzun süreli ve daha maliyetli olmakta ve her zaman için depoların tamamen kurtarılmasında etkili olamamaktadır.
Öncelikle sağlık problemlerine sebebiyet vermemek ve deponun verimli olarak işlevini yerine getirebilmesi için düzenli ve periyodik olarak en geç 6 ayda bir depo temizliğinin yaptırılması gerekmektedir. Su deposu temizliği ve su deposu ton hesaplama hakkında detaylı bilgi için TEKDEZ ile iletişime geçebilirsiniz.
Su deposu temizliğinde yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olmaya devam eden firmamız siz değerli müşterilerimizin olumlu dönütlerinin haklı gururunu taşımaktadır.

Firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi ve profesyonel hizmet talep edebilirsiniz.
Temizlik öncesi ve sonrası tüm titizlilikle takibi yapacak olan firmamız yaşanabilecek herhangi bir aksaklığın önüne geçmekte ve sağlıklı su kullanımında sektörünün öncü firması olarak hizmet vermektedir.
Randevu sistemi ile hizmet vermekte olan Tekdez, randevu gününde uzman ve eğitimli ekipleri tarafından Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile depoyu sağlıklı kullanıma sunmaktadır.

Deponun öncesi ve sonrası resimleri firmamız tarafından tarafınıza aktarılmakta ve kaliteli hizmet açıkça paylaşılmaktadır.
İşlem bitiminde tarafınıza verilecek olan iş tamamlandı formunu herhangi bir denetleme de ibraz edebilirsiniz.
Su deposu temizlik hizmeti CRM’ de özel bir takip sistemi ile takip edilmekte ve zamanı geldiğinde hatırlatma yapılarak gününün aksatılmaması yönünde hassasiyetle hizmet verilmektedir.

Su deposu temizliği ve su deposu ton hesaplama hakkında detaylı bilgi ve talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.


Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu