Su Sebili Temizleme Fiyatı

Sebil temizliğinde fiyat bilgisinden önce sağlıklı kullanım için hizmet alınacak firmanın belgeleri eksiksiz olarak talep edilmelidir.
Nitekim sağlığın parayla karşılığı yoktur ve alınacak hizmet alanında uzman ve eğitimli ekipler tarafından sağlanmalıdır.
Kaliteli ve güvenilir hizmet için; Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi, yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz olarak talep edilmelidir.

Tekdez, Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olup tüm yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz olarak Türkiye geneli hizmet vermekte olan kurumsal bir kuruluştur.
Firmamız ile iletişime geçtiğinizde müşteri danışmanlarımız ile yapacağınız görüşmede istenecek birkaç bilgi sonrası fiyat bilgisi verilecektir.
Bu bilgiler; sebilin büyük sanayi tipi mi yoksa ev tipi mi olduğudur. Büyük sanayi tipi sebiller gri renkte buzdolabı boyutunda olan sebil çeşididir.

Küçük ev tipi sebiller ise altına ya da üstüne damacana takılan küçük sebil çeşididir.
Bununla birlikte sebilin en son ne zaman temizliğinin yaptırıldığı da bilinmesi gereken konular arasında yer almaktadır. Sebil temizliğinin iş güvenliği uzmanlarınca belirtilen temizlik süresi en geç 3 ayda bir olarak bilinmektedir.
Bunun sebebi koliform bakterisinin 60 ile 90 gün aralığında üreme özelliğine sahip olmasıdır.
Koliform bakterisi üremiş bir sebilden kullanımı sağlanacak olan su; yüksek ateş, ishal, kusma, bulantı gibi ciddi boyutta rahatsızlıklara sebep olacaktır.

Ayrıca uzun süre temizliği yapılmamış sebillerde yosunlanma problemi de meydana gelecektir. Koliform bakterisi ve yosun sebilden arındırılması oldukça zor, doğru yöntem ve metotlarla sağlanması gereken işlemlerdir.
Bu tür problemler sebil de koku, tat farklılığına neden olmakta, suyun rengi de değişime uğrayabilmektedir.
Tüm bu koşullar göz önünde bulundurularak tarafınıza bilgi sağlanmakta ve su sebili temizleme fiyatı hakkında bilgi verilmektedir.

Tekdez, su sebili temizliğinde ozon dışında hiçbir dezenfektan kullanmamakta, sebilin tüm hazneleri ozon ile dezenfekte edilmektedir. Firmamız tarafından yerinde hizmet sağlanıp, sebilin mevcut konumundan götürülmemektedir.
Tekdez uzman ve eğitimli ekipleri ile sebilin tüm haznelerine ek olarak 25 mikrometre ULV cihazı ile sebilin dış yüzeyini de dezenfekte etmektedir.
Bu şekilde sebilde el değen tüm alanlar dezenfekte edilmiş şekilde tarafınıza sağlıklı olarak teslim edilecektir.

Sağlıklı su kullanımı ve profesyonel hizmet için iletişim numaralarımızdan iletişime geçerek müşteri danışmanlarımızdan detaylı bilgi talep edebilirsiniz.
Su sebillerinin en geç 3 aylı periyotlarla temizlik ve dezenfeksiyon işleminden geçmelidir.
Su sebili temizliği ve su sebili temizleme fiyatı hakkında detaylı bilgi ve talepleriniz için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.


Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu