Su Sebili Temizleme İlacı

Su sebili temizliğinin en geç 3 ayda bir ozon ile dezenfekte edilmesi gerekmektedir. Su sebili temizleme ilacı adı altında kullanılan hiçbir malzeme dezenfekte hizmeti için uygun değildir.
Su sebilinin temizlenmesi için bir ilaç bulunmamaktadır. Bunun var olduğunu ileri süren firmalardan uzak durulmalı, gerekirse yetkili mercilere şikayette bulunulmalıdır.
Bu tür işlemler sebile, sebil içerisindeki suya dolayısıyla insan sağlığına ciddi boyutta zararlar vermektedir. Sebil temizliğinde ozon dışında hiçbir ilaç yada kimyasal ürün kullanılmaz. Sadece ozon kullanılır.

Ozon çok kuvvetli okside etme özelliğine sahip olup, tek doğal dezenfektandır.
Su sebillerinin temizliğinde ozon dışında hiçbir dezenfektan kullanılmamalıdır. Ozon sebil içerisinde meydana gelecek tüm bakteri ve patojenleri yok ederek sağlıklı kullanım sağlayacak olan oldukça etkili ve zararsız bir gazdır.
Büyük sanayi tipi ve küçük ev tipi çeşitleri ile bilinmekte olan sebillerin çeşidi ve markası fark etmeksizin temizliği düzenli olarak yaptırılmalıdır.

Aksi takdir de sebil içerisinde yosunlanma, koku, tat farklılığı meydana gelecek bu durum koliform bakterisinin de ürediğinin göstergesi niteliğinde olacaktır.
Koliform bakterisi; yüksek ateş, ishal, kusma, bulantı gibi ciddi boyutta rahatsızlıklara neden olan ve hızla üreme özelliğine sahip bir bakteri çeşididir.
Sebilde meydana gelen bu tür problemler, uygulanacak doğru yöntem ve metotlar ile arındırılabilmekte ve sebil sağlıklı kullanıma kavuşturulabilmektedir. .
Ayrıca sebillerin yerinde hizmet verilmesi şeklinde, temizliğinin yaptırılmasına da dikkat edilmelidir.

Sebil temizliği, kontrolünüz altında ilerlemeli, kontrolünüz ile birlikte sonlandırılmalıdır.
Su sebili temizleme ilacı gibi asparagas bilgilere kesinlikle tamah edilmemesi gerektiği konusunda tüm müşterilerine uyarılarda bulunmakta olan firmamız tarafından sebil temizliğinde ozon dışında hiçbir dezenfektan kullanılmamaktadır.
Yerinde hizmet ile kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olmaya devam eden firmamız siz değerli müşterilerimizin sağlığını ön planda tutmaktadır.

Sebillerin yosunlanma, koku, tat farklılığı, koliform bakterisi üremesi sorunlarına yıllardır kesin çözümün adresi olan Tekdez, CRM’ de özel takip sistemi ile temizlik tarihlerini aksatmamakta yaşanabilecek herhangi bir problemin önüne geçmektedir.
Su sebili temizleme ilacı gibi asparagas bilgilere asla itibar edilmemelidir.
Kurulumu doğru sağlanan sebillerin verimli olarak işlevini yerine getirebilmesi ve sağlıklı su kullanımı için sektörünün öncü firması Tekdez ile lütfen iletişime geçiniz.


Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu