Su Sebili Temizliği Limon Tuzu

Su sebilleri hemen her alanda kullanımı sağlanan ve günlük hayatta oldukça önemli olan suyun kullanımını kolaylaştıran aletlerdir.
Bu aletlerin temiz ve steril olması sağlıklı su kullanımını sağlayacaktır. Sağlıklı hayatın devamlılığında önemli etken olan bu durum yanlış uygulamalar ile zararlı bir hal alabilmektedir.
Bu tür yanlış uygulamalara su sebili temizliği limon tuzu gibi asparagas bilgileri örnek göstermek doğru olacaktır. Sebil temizliği, alanında uzman ve eğitimli ekipler tarafından sağlanması gereken bir işlemdir.
Bu tür işlemler ancak uzman ekipler tarafından doğru ve sağlıklı hizmet ile sonuçlanabilecektir. Aksi takdir de insan sağlığı zehirlenme gibi tehlikelere atılmakta ve sebilde verimli olarak işlevini yerine getirememektedir.

Bu tür durumlara maruz kalınmaması için sebil temizliğinin düzenli ve periyodik olarak yetkili kuruluşlar tarafından sağlanması gerekmektedir.
Tekdez; Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olup tüm yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz olarak uzman ve eğitimli ekipleri ile profesyonel hizmet sunmaktadır.
Detaylı bilgi ve talepleriniz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Su sebillerinin düzenli ve periyodik temizliği yaptırılmadığı takdir de zamanla koku, tat farklılığı meydana gelecek ve bu durum yosunlanma ile sonuçlanacaktır. Yosun oluşmuş bir sebilde koliform bakterisi üremiş olacağı da aşikar bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır.
Koliform bakterisi; hızlı üreme özelliğine sahip, yüksek ateş, ishal, kusma, bulantı gibi ciddi boyutta rahatsızlıkların da sebebi olarak karşımıza çıkmaktadır.
Koliform bakterisi yapışkan bir bakteri çeşididir ve arındırılması oldukça zordur. Bu tür durumlar da özellikle eksiksiz belgeler ile hizmet sunmakta olan firmalar tarafından alınan hizmet sağlıklı sonuçlanabilecektir.
Düzenli ve periyodik temizlik, yaşanan problemlerin tekrarlanmaması için önemli bir konudur. Sağlıklı su kullanımı, sağlıklı yaşam için ön koşul olmakta, insan vücuduna teması kaçınılmaz olan suyun temizliği ise bu doğrultuda oldukça önem teşkil etmektedir.

Su sebillerinin kurulum alanları da temizlik için önemli bir faktör olarak karşımıza çıkmaktadır. Sıcaklık yosunlanmayı hızlandırıcı bir etken olduğu için sebillerin buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi sıcaklık yayan elektrikli ev aletlerinin yakınına kurulmaması gerekmektedir.
Ayrıca alınacak hizmetin kaliteli ve güvenilirliğinden emin olmak için firmadan; Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi, ozonlama jeneratörü CE kalite denetim belgesi, hekim sözleşmesi, personel hijyen belgesi, personel güncel muayene raporu, personel mesleki yeterlilik belgesi, marka tescili belgeleri talep edilmelidir.
Su sebili temizliği limon tuzu gibi kulaktan dogma yöntemler tamamen yanlış bilgilendirmedir ve doğru yöntem ancak yetkili bir kuruluş tarafından doğru bilgilendirme ile sonuçlanacaktır.

Tekdez; yıllardır Türkiye geneli su sebili temizliği hizmeti vermekte olan kurumsal bir kuruluştur. Sebil temizliği yerinde hizmet olarak sağlanmakta, temizlik sonrası özel CRM sisteminde takibe alınmaktadır.
Böylece yaşanabilecek herhangi bir problemin önüne geçilebilmektedir. Ayrıca temizlik sonrası ekiplerimiz tarafından, tarafınıza verilecek olan iş tamamlandı formunu herhangi bir denetleme de ibraz edebilirsiniz.
Firmamız, siz değerli müşterilerimizin sağlığını önemsemekte, su sebili temizliğinde ozon dışında hiçbir dezenfektan kullanmamaktadır. Ozon, tüm bakteri ve patojenleri yok ederek sebilin sağlıklı kullanımını geri kazandırmak için yeterli ve zararsız dezenfeksiyon yöntemidir.
Tekdez ekipleri tarafından sebilin tüm hazneleri ozon ile dezenfekte edilmekte ayrıca sebilin dış yüzeyi 25 mikrometre ULV sanitasyonu ile dezenfekte edilmektedir. Sebilin iç ve dış tüm yüzeyleri dezenfekte edilmiş olarak sağlıklı kullanıma teslim edilmektedir.

Su sebili temizliği limon tuzu gibi yanlış bilgilere asla itibar edilmemelidir.
Doğru bilgilendirme için lütfen Tekdez müşteri danışmanlarımız ile iletişime geçiniz.
Sağlıklı su kullanımı, sağlıklı hayatın devamlılığını sağlayacaktır.

Tekdez, su sebili temizliği hakkında detaylı bilgi ve profesyonel hizmet için lütfen iletişime geçiniz.


Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu