Su Sebili Temizlik Çizelgesi

Su sebilleri hemen her alanda kullanımı sağlanan ve günlük hayatın önemli bir ihtiyacı olan suyun kullanımını kolaylaştıran aletlerdir.
Bu aletlerin sağlıklı kullanımı için düzenli ve periyodik olarak temizliğinin yaptırılması gerekmektedir. Su sebili temizlik çizelgesi en geç 3 aylık periyotlarla oluşturulmalı ve sebil de meydana gelebilecek herhangi bir probleme sebebiyet verilmemelidir.
Su sebillerinin düzenli temizliği yaptırılmadığı takdir de sebil içerisinde koku, tat farklılığı ve yosunlanma gibi problemler meydana gelecektir. Yosunlanma oluşmuş bir sebilde bakteri üremesi de gerçekleşmiş demektir.
Sebil içerisinde hızla üreyecek olan koliform bakterisi yüksek ateş, ishal, kusma, bulantı gibi ciddi boyutta rahatsızlıklara neden olmaktadır.
Ayrıca koliform bakterisi arındırılması zor yapışkan bir bakteri çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır. Koliform bakterisi üremiş bir sebil, uygulanacak yöntem ve metotlara hakim ekipler tarafından sebilin temizliği sağlatılarak sağlıklı kullanımına kavuşturulacaktır.
Tekdez, uzman ve eğitimli ekipleri ile yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olmaya devam etmektedir. Detaylı bilgi ve talepleriniz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Büyük sanayi tip ve küçük ev tipi sebil olarak çeşitleri bulunan sebillerin günümüzde hemen her alanda ve sıklıkla kullanıldığı bilinmektedir. Bu durum çok fazla insanı etkileyecek olan kirli su kullanımından kaçınılması gerektiğini göstermektedir.
Çeşidi ve markası ne olursa olsun su sebili temizlik çizelgesi doğrultusunda tüm sebillerin düzenli ve periyodik olarak temizliği yaptırılmalı ve insan sağlığı tehlikeye atılmamalıdır.
Sebil temizliği için hizmet alınacak firmadan; Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi, tüm yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz olarak talep edilmelidir.
Kaliteli ve güvenilir hizmetin kanıtı niteliğinde olan bu belgeler, sağlıklı kullanımın güvenle yapılabileceğinin göstergesi niteliğinde de olmaktadır.

Tekdez; Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olup tüm yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz olarak uzman ve eğitimli ekipleri ile profesyonel hizmet vermekte olan Türkiye geneli kurumsal bir kuruluştur.
Firmamız ile iletişime geçtiğinizde müşteri danışmanlarımızdan alacağınız detaylı bilgi sonrası temizlik hizmeti talebinizle birlikte randevunuz oluşturulacaktır.
Randevu gününde uzman ve eğitimli ekipler tarafınıza yönlendirilmekte ve yerinde hizmet verilmektedir.
Sebil temizliğine başlanmadan önce steril bir çalışma için öncelikle sebilin dış yüzeyi 25 mikrometre ULV sanitasyonu ile dezenfekte edilmektedir.

Devamında su sebilinin tüm hazneleri ozon ile dezenfekte edilmekte ve işlem bitiminde sebilin dış yüzeyi tekrar 25 mikrometre ULV sanitasyonu ile dezenfekte edilerek tüm el değen alanlarında sanitasyonu sağlanacaktır. İşlem bitiminde sebil sağlıklı kullanıma teslim edilmektedir.
Firmamız tarafından işlem bitiminde sebilin öncesi ve sonrası resimleri tarafınıza aktarılmaktadır.
Ekiplerimiz tarafından tarafınıza verilecek olan iş tamamlandı formunu herhangi bir denetleme de ibraz edebilirsiniz. Ayrıca talebinizle birlikte su sebili temizlik çizelgesi ekiplerimiz tarafından hazırlanıp sunulabilmekte ve firmamız tarafından düzenli temizlik için temizlik tarihi CRM’ de özel takibe alınmaktadır.

Böylece günlük hayatın yoğunluğundan kaynaklı temizlik çizelge tarihi unutulma ihtimali ortadan kaldırılmakta, sağlıklı kullanımın devamlılığı sağlanmaktadır.
Tekdez, su sebili ozon temizliği hizmetini yıllardır sektörünün öncü firması olarak vermekte ve siz değerli müşterilerimizin olumlu dönütlerinin gururunu taşımaktadır.
Su sebili temizliği hizmetimizden destek talep etmek için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Su sebili temizlik çizelgesi ve su sebili temizliği hakkında detaylı bilgi almak ve profesyonel hizmetimizden destek talebiniz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
Tekdez, su sebili ozon temizliği hizmetimiz ve detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.


Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu