Su Sebili Temizlik Formu

Su sebilleri; günlük hayatta sıklıkla kullanımı sağlanan ve önemli bir ihtiyaç olan suyun muhafaza edildiği ve kullanımını kolaylaştıran aletlerdir.
Su sebillerinin temiz ve steril olması sağlıklı su kullanımı için önemli bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır.
Bu durumda su sebillerinin temizliği yetkili bir kuruluş tarafından sağlanarak verilecek olan su sebili temizlik formu herhangi bir denetlemede geçerliliği olan bir belge olabilmelidir. Herhangi bir kuruluş ya da kişi tarafından sağlanan temizliğin yasal hükmü bulunmamaktadır.

Bu nedenle yaşanacak problemlerin önüne geçmek ve geçerli form olabilmesi için firmanın belgeleri özellikle sorgulanmalı ve talep edilmelidir.
Firmadan talep edilmesi gereken belgeleri; Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi, ozonlama jeneratörü CE kalite denetim belgesi, hekim sözleşmesi, personel hijyen belgesi, personel güncel muayene raporu, personel mesleki yeterlilik belgesi, marka tescili olarak belirtmek doğru olacaktır.
Tüm yetki ve kalite belgeler ile personel yetki belgelerinin eksiksiz olarak hizmet verilmesi geçerli form yanı sıra kaliteli ve güvenilir hizmetin de kanıtı niteliğinde olacaktır.

Sebillerin temizlik ve dezenfektesi en geç 3 ayda bir yaptırılması gereken bir işlemdir. Temizliği yaptırılmayan ya da düzenli periyotlarla yaptırılmayan sebillerde zamanla koku, tat farklılığı ve yosunlanma meydana gelmektedir.
Akabinde koliform bakterisi üremesi gerçekleşmekte, 3 aylık süre zarfı 60 ile 90 gün aralığında üreme süresi olan koliform bakterisine göre belirlenmektedir.
Bu bakteri çeşidi oldukça yapışkan ve arındırılması zor işlemler olmakta, profesyonel hizmet gerektirmektedir.

Yüksek ateş, ishal, kusma, bulantı gibi ciddi boyutta rahatsızlıkların sebebi olan bu bakteri çeşidi insan sağlığını olumsuz yönde etkilemektedir.
Bu tür durumlara maruz kalınmaması için Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi ve tüm belgeleri eksiksiz olarak hizmet vermekte olan Tekdez ile iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız tarafından sağlıklı kullanım için gerekli tüm önlemler eşliğinde, uzman ve eğitimli ekipler tarafından profesyonel hizmet sunulmaktadır.
Sebilin tüm hazneleri ozon ile dezenfekte edilmekte, kontrollü ilerleme olabilmesi ve sağlıklı sonuçlar için yerinde hizmet verilmektedir.

Temizlik öncesi ve sonrası sebilin dış yüzeyi de 25 mikrometre ULV sanitasyonu ile dezenfekte edilerek tüm el değen alanlarında temizlenmiş olarak teslimatı sağlanmaktadır.
Firmamız tarafından verilecek olan su sebili temizlik formu, işlem bitiminde tarafınıza teslim edilmekte ve herhangi bir denetlemeye tabi tutulmanız durumunda ibraz edebileceğiniz yetki de hizmet verilmektedir.
Sebilin temizlik öncesi ve sonrası resimleri tarafınıza aktarılmakta, verilen hizmetin kalitesi açıkça paylaşılmaktadır.
Temizlik tarihleri günlük yoğunluktan kaynaklı unutulabilmekte ve bu tür ihmaller sebil kaybına kadar yol açabilmektedir.
Bu nedenle temizlik tarihi Tekdez tarafından özel CRM sisteminde takibe alınarak, tarih yaklaştığında tarafınıza bilgi verilmektedir. Talebinizle birlikte hizmet tekrarlanmakta, yaşanabilecek herhangi bir olumsuzluğa sebebiyet verilmemektedir.

Günümüzde oldukça sık kullanılmaya başlayan sebillerin büyük sanayi tip ve küçük ev tip çeşitleri ile birlikte birçok markası ile karşılaşılmaktadır.
Bu durum sebillerin temizliğinde ya da temizliğinde ozon dışında bir dezenfektan kullanılmasında etken bir durum değildir. Çeşidi ve markası ne olursa olsun tüm sebiller temizlenmeli ve temizlikte ozon dışında hiçbir dezenfektan kullanılmamalıdır.
Tekdez, sağlıklı su kullanımı için yıllardır siz değerli müşterilerimize profesyonel destek olmakta, kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olmaya devam etmektedir.
Firmamız ile iletişime geçerek müşteri danışmanlarımızdan detaylı bilgi talep edebilir ve uzman ve eğitimli ekiplerimizden destek almak için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Su sebili temizliği ve su sebili temizlik formu hakkında detaylı bilgi ve talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.


Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu