Sürme İzolasyon Fiyatları

Steril ve temiz muhafaza edilemeyen ve zamanla aşınarak korozyona uğrayan depolar da depo temizliği yetersiz kalmakta, deponun suyu sağlıklı muhafaza edebilmesi için izolasyon işlemleri gerekmektedir.
İzolasyon yöntemleri; depo çeşidine göre farklılık göstermekte ve beton depolarda sürme bazlı izolasyon yöntemi uygulanabilmektedir.
Bu nedenle sürme izolasyon fiyatları sıkça karşılaşılan sorular arasında yer almaktadır.
Sürme bazlı izolasyon sadece beton depolara uygulanabilen bir yalıtım metodudur. Beton içerisine fayans kaplı depolara uygulama yamayı firma olarak önermemekteyiz.

Bunun sebebi fayans kayganlı sebebiyle sürme izolasyonun tutma, yapışma refleksi zayıflamaktadır. Bu refleksi kuvvetlendirmek için ara akrilik astarlar yani fayansı kırcılaştırma, kaynaklıktan arındırma işlemi uygulansa da yalıtım sonrası istenilen verim alınamamaktadır.
Su deposu sürme izolasyon hizmeti oldukça spesifik ve ince ayrıntılar gereken işlemlerdir. Bu nedenle öncelikle hizmet alınacak firmanın nitelikleri önem teşkil etmektedir.
Fiyatın uygun olması, doğru hizmet verileceği anlamına gelmemekte, sağlıklı ve verimli hizmet için mutlaka tüm yetki ve kalite belgelerinin eksiksiz olarak sorgulanması ve talep edilmesi gerekmektedir.

Tekdez; Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olup, tüm yetki ve kalite belgeleri eksiksiz olarak uygulanacak yöntem ve metotlara hakim uzman ve eğitimli ekipler ile yıllardır sürme izolasyon hizmetini Türkiye geneli vermektedir.
Sürme izolasyon uygulaması ve sürme izolasyon fiyatları hakkında detaylı bilgi ve talepleriniz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
Sürme izolasyon hizmetinden önce mutlaka deponun temizliği yapılmalı, çamur, balçık ve benzeri yabancı maddelerden arındırılmış depo içerisine işlem uygulanmalıdır.
Sürme izolasyon fiyatları hakkında detaylı bilgi sunulabilmesi için deponun en, boy, yükseklik bilgilerine hakim olunması gerekmektedir.

Depo boyutuna göre ilerleyecek olan işlemler ancak bu bilgiler doğrultusunda sağlıklı sonuç verecektir. Eğer depo en, boy, yükseklik bilgilerine hakim değil ve öğrenilmesi mümkün değil ise keşif talebinde bulunulmalıdır.
Sürme izolasyon fiyatlaması metrekare cinsinden hesaplanır. Su deposunun metrekaresi nasıl hesaplanır yanıtına ana sayfa makaleler içinde, “Su Deposu Hesabı” yazımızdan ulaşabilirsiniz.
Tekdez, sağlıklı ve verimli sonuçlar için ücretsiz keşif hizmetinde bulunmaktadır.

Sürme bazlı izolasyon işleminin her aşamasında depo kuruluğundan emin olunması gerekmektedir. Aksi takdir de izolasyon işlemi tutmamakta, kısa süre içerisinde tekrar aynı problemler nüksetmeye başlamaktadır.
Ayrıca, uygulanacak işlemler sırasında solvent içermeyen malzemeler kullanılması gerekmektedir. Solvent, insan sağlığını ciddi boyutta tehlikeye atmakta, dikkat edilmesi gereken önemli bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Alanında uzman, uygulanacak yöntem ve metotlara hakim ekipler tarafından hizmet sağlandığı takdir de uygulanacak işlemler hem verimli hem de zararsız sonuçlar ile ilerleyecektir.
Sürme izolasyon fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve profesyonel hizmet talepleriniz için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.


Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu