Sürme İzolasyon Nedir

Her deponun kendine göre uygulanabilir izolasyon yöntemi olmakla birlikte, bazı depolar da izolasyon hiç yapılamamaktadır.
Sürme izolasyon nedir sorusu bu kapsam da sıkça karşılaşılan sorular arasında yer almaktadır.
Sürme izolasyon; deponun suyu steril olarak muhafaza edebilmesi ve su kaçaklarını belli bir ölçüde kesebilme özelliğine sahiptir.
Ancak bu işlemler uygulanacak doğru yöntem ve metotlarla hizmet veren ekipler tarafından sağlandığı takdir de sonuç verimli olacaktır.

Uzman ve eğitimli ekipler tarafından hizmet sağlandığından emin olabilmek için hizmet alınacak firmadan; Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi, tüm yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz olarak talep edilmelidir.
Bu belgeler uygulanacak yöntem ve metotlar da kaliteli ve güvenilir hizmetin kanıtı niteliğinde olmaktadır.
Uygulanacak işlemler de öncelikle depo temizliği yapılmalı, depo çamur, balçık ve benzeri yabancı maddelerden arındırılmalıdır.

Sürme izolasyon hizmetinde solvent içermeyen malzemeler kullanılmalıdır.
Solvent insan sağlığını ciddi boyutta tehlikeye atmakta bu nedenle özellikle dikkat edilmesi gereken bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır.
Su deposu sürme izolasyon nedir sorusunun yanıtı ve doğru hizmet için yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olan Tekdez ile iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız tarafından sağlanan hizmette; tüm yetki ve kalite belgeleri eksiksiz olarak, Sağlık Bakanlığı onaylı malzemeler ile hizmet verilmektedir.
Sürme izolasyon işlemlerinde, kuruma aralıklarına özellikle dikkat edilmeli, kuruluğu sağlanmayan depoya astar uygulaması yapılmamalıdır. Aksi takdir de uygulama depoya tutunamayacak ve verimli sonuç alınamayacaktır.
Tekdez, Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olup su deposu sürme izolasyon hizmetini Türkiye geneli vermekte olan kurumsal bir kuruluştur.

Firmamız ile iletişime geçerek müşteri danışmanlarımızdan alacağınız detaylı bilgi sonrası randevu talep edebilirsiniz.
Randevu gününde uzman ve eğitimli ekiplerimiz tarafınıza yönlendirilerek kusursuz hizmet sağlanacaktır.
Sürme izolasyon nedir hakkında detaylı ve doğru bilgilendirme için Tekdez ile iletişime geçerek profesyonel ekiplerimizden destek talep edebilirsiniz.

Tekdez, su deposu sürme izolasyon hizmetinde siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunmanın haklı gururunu taşımaktadır.
Yıllardır sektörünün öncü firması olarak hizmet vermekte olan firmamız ile tüm izolasyon yöntemleri hakkında detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
Deponun uzun ömürlü ve verimli olarak suyu steril muhafaza edebilmesi için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.


Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu