Vestel Buzdolabı Koku Yapıyor

Buzdolabının içerisinde koku meydana gelmesi insan sağlığını ciddi boyutta etkileyecek olan bakteri çeşitlerinin üremeye başladığının göstergesidir. Bu bakteri çeşitlerini salmonella, ekoli, botulinum bakterileri olarak belirtmek doğru olacaktır.
Buzdolabında koku problemi var ise bakteri üremesi gerçekleşmiş olduğunun göstergesi olan bu durumlarda, buzdolabı markalarından biri olan Vestel buzdolabı koku yapıyor problemi ancak kullanımının durdurularak yetkili bir kuruluştan profesyonel destek alınması ile çözüm bulacaktır.
Bakteri çeşitleri incelendiğinde ciddi boyutta rahatsızlıklara sebebiyet verildiği açık bir şekilde görülmektedir.
Öncelikle salmonella bakterisinin belirtilerinden bahsedecek olursak; ishal, kusma gibi rahatsızlıklara neden olmakta ve insan vücuduna çeşitli yollarla bulaşabilmektedir.

Bu bakteri çeşidinin buzdolabından arındırılabilmesi oldukça önemli bir konu olmakta ve işinin ehli profesyonel ekipler tarafından ozonlama hizmeti ile dezenfekte işleminin bir an önce yaptırılması gerekmektedir.
Botulinum bakterisi; oldukça ciddi rahatsızlıklara sebebiyet veren bu bakteri çeşidinin gıda kaynaklı oluştuğu bilinmektedir. Baş dönmesi, halsizlik, ağızda kuruluk, boğaz ağrısı, nefes zorluğu, baş ve boyun bölgelerinde tutulmalara sebep olmaktadır.
Solunum kaslarını da felç edebilen bu bakteri çeşidi ölümcül sonuçlara neden olabilmektedir. Koku şikâyeti olduğu takdir de bu rahatsızlıklara maruz kalınmaması için en kısa sürede buzdolabı ozon temizliğinin yaptırılması gerekmektedir.

Ekoli bakterisi; Yeşil yapraklı bitkilerde ve koyun, sığır gibi çeşitli et gruplarında görülen bu bakteri çeşidi midede kramp, dışkıda kan, ateş, ishal gibi rahatsızlıklara neden olmaktadır.
Bu bakteri çeşidinin üremesi buzdolabındaki tüm ürünlere de kısa sürede etki edeceğinin göstergesi niteliğinde olmakta ve kullanımı ile vücuda nüfus etmesi insan sağlığını tehlikeye atan önemli bir konu olmaktadır.
Buzdolapları, günlük hayatta kullanılan yiyecek, içecek ve gıdaların muhafaza edildiği alanlardır. Birçok marka çeşidi bulunan buzdolaplarının marka çeşidi, temizliği yaptırılmayan dolabın içerisinde bakteri üremesine engel olabilecek nitelikte bir çözüm değildir.
Bu nedenle marka çeşitlerinden olan Vestel buzdolabı koku yapıyor sorunu da sık karşılaşılan problemler arasında yer almakta ve kısa sürede çözüme ulaştırılması gerekmektedir.

Tekdez V.İ.P, buzdolabı ozon temizliği hizmeti vermekte olan Sağlık Bakanlığı onaylı kurumsal bir kuruluştur.
Firmamız ile iletişime geçtiğinizde Vestel buzdolabı koku yapıyor sorununa etkili çözüm sunulmakta ve buzdolabının tüm bakterilerden ozon temizliği ile arındırılarak tarafınıza sağlıklı teslim edileceğinin garantisi niteliğinde eksiksiz belgeler sunulmaktadır.
Buzdolabı koku şikayetleriniz için Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi ile hizmet vermekte olan Tekdez V.İ.P ile iletişime geçebilirsiniz.
Buzdolabı ozon temizliği hizmeti yetkili bir kuruluş tarafından 3 ayda bir yaptırılması gereken işlemlerdir. Yetkili kuruluş ancak sorgulanması ve talep edilmesi gereken belgeler ile ayırt edilebilecektir.

Tekdez V.İ.P, Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi ve güncel portör muayene raporları, iş sağlığı ve güvenliği sertifikaları, hijyen ve mesleki yeterlilik sertifikaları eksiksiz olarak uzman ve eğitimli ekipler ile hizmet vermektedir.
Firmamız ile iletişime geçerek buzdolabı ozon temizliği hakkında detaylı bilgi ve profesyonel hizmet talep edebilirsiniz.
Buzdolabında oluşan koku; rahatsız edici bir alan oluşturmakta ve kokuya sebep olan bakteriler insan sağlığını ciddi boyutta tehlikeye atmaktadır.
Yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olmaya devam eden sektörünün öncü firması Tekdez V.İ.P ile Vestel buzdolabı koku yapıyor problemleriniz için iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız ile iletişime geçtiğinizde randevu öncesi tarafınıza detaylı bilgi aktarılmakta ve talebinizle birlikte randevunuz oluşturulmaktadır.

Bakterilerden arındırılmış bir buzdolabının 30-40 dakika aralığında süren işleminde, hidrojen peroksit uygulaması ile ozonlama nötralizatörleri doğru yöntem ve tekniklerde uzman ekipler tarafından uygulanarak detaylı hizmet verilmektedir.
Randevu gününde buzdolabının, ekiplerimize ön temizliği yapılarak boş teslim edilmesi ve özellikle buzdolabının tüm elektrikle bağlantıları kesilerek ön temizlik yapılmış şekilde boş teslim edilmesine dikkat edilmesi gerekmektedir.
Hizmet tarihinde ekiplerimiz tarafından öncelikle elektrikle tüm bağlantıların kesildiği kontrol edilerek suda seyreltilmiş hidrojen peroksit ile dolabın tüm yüzeyleri silinecektir.
Hidrojen peroksit uygulamasının bakteri, patojen ve mantarlara etkili olabilmesi için 5 dakika bekleme süresi olacaktır. Bekleme işleminden sonra dolabın içerisi ıslak temiz bir bezle silinmekte ve kokudan tamamen arındırılabilmesi için ozonlama nötralizatörleri iki uygulama halinde kurulmaktadır.
Buzdolabının içerisine 5000 mg ve buzluk kısmına 2000 mg ozonlama nötralizatörleri kurulmaktadır. Dolabın kapağı kapatılarak buzluk kısmında ve içerisinde ozonlama işlemi sağlanmaktadır. Bu işlem 5-10 dakika kadar bir süre almakta ve ozonlama bitiminde buzdolabının kapısı açılarak 5 dakika kadar havalandırılma işlemi uygulanmaktadır.

Hidrojen peroksit ve ozonlama işlemi sonrası buzdolabı bakteri, patojen ve mantarlardan arındırılmış olarak sağlıklı kullanıma teslim edilecektir.
Buzdolabının kokusuz ve sağlıklı kullanımı için sektörünün öncü firması olan Tekdez V.İ.P ile iletişime geçerek tüm yetki ve kalite belgeleri eksiksiz olarak verilecek güvenilir ve kaliteli hizmetimizden destek talep edebilirsiniz.
Firmamız, sunduğu buzdolabı ozon temizlik ve dezenfekte hizmeti ile Vestel buzdolabı koku yapıyor sorunlarına çözüm niteliğinde kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olmaya devam etmektedir.
Detaylı bilgi ve talepleriniz için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.


Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu