Vestfrost Buzdolabı Koku Yapıyor

Tekdez , buzdolabı ozon temizliği hizmeti ile Vestfrost buzdolabı koku yapıyor sorununa çözüm sunmakta ve buzdolabı tüm bakterilerden arındırılmış olarak sağlıklı kullanıma teslim edilebilmektedir.
Buzdolabı koku şikayetleriniz için Sağlık Bakanlığı yetkili kuruluşu Tekdez ile iletişime geçebilirsiniz.
Günlük hayatta kullanılan hemen hemen tüm gıdaların muhafaza edildiği alanlar olan buzdolaplarının birçok marka çeşidinin bulunduğu bilinmektedir.
Marka çeşidi, temizliği yaptırılmayan dolabın içerisinde bakteri üremesine engel olabilecek bir çözüm değildir.
Bu nedenle marka çeşitlerinden biri olan Vestfrost buzdolabı koku yapıyor sorunu da sık karşılaşılan problemler arasında yer almaktadır.

Koku şikâyeti olan buzdolabının içerisinde insan sağlığını ciddi boyutta etkileyecek olan bakteri çeşitleri üremeye başlamış olacaktır.
Bu bakteri çeşitleri salmonella, ekoli, botulinum bakterileri olarak bilinmekte ve çeşitli rahatsızlıklara sebep olmaktadır. Ölümcül sonuçlara da neden olabilen bu rahatsızlıklara maruz kalınmaması için buzdolabı temizliğinin 3 ayda bir yaptırılması gerekmektedir.
Bakteri çeşitlerinin özellikleri incelendiğinde;

Ekoli bakterisi; midede kramp, dışkıda kan, ateş, ishal gibi rahatsızlıklara sebebiyet vermektedir.
Bu bakteri çeşidinin üremesi dolaptaki tüm ürünlere nüfus etmesinin kısa süreceği anlamına gelmekte ve kullanımı ile vücuda nüfus etmesi insan sağlığını tehlikeye atacak önemli bir konu olmaktadır.
Yeşil yapraklı bitkilerin ve koyun, sığır gibi çeşitli et gruplarının bu bakteriyi taşıdığı bilinmektedir. Buzdolabından arındırılması doğru yöntem ve tekniklerde ozonlama hizmeti ile mümkün olmaktadır.
Buzdolabı ozon temizliği hakkında detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Salmonella bakterisi; ishal, kusma gibi rahatsızlıklara sebebiyet vermekte ve insan vücuduna birçok yolla bulaşabilmektedir.
Bakterinin buzdolabından arındırılabilmesi için ozonlama hizmeti ile temizlik ve dezenfekte işleminin yaptırılması gerekmektedir.
Botulinum bakterisi; gıda kaynaklı oluştuğu bilinen bu bakteri çeşidi, kusma, baş dönmesi, halsizlik, ağızda kuruluk, boğaz ağrısı, nefes zorluğu, baş ve boyun bölgelerinde tutulmalara neden olmaktadır.
Solunum kaslarını da felç edebilen bu bakteri çeşidi ölümcül sonuçlara neden olabilmektedir.
Buzdolabında koku problemi var ise bakteri üremesi gerçekleşmiş olacaktır ve buzdolabı markalarından biri olan Vestfrost buzdolabı koku yapıyor ise kullanımının durdurularak yetkili bir kuruluş ile görüşülmesi gerekmektedir.
Koku hem kullanılan alanda rahatsız edici bir durum oluşturmakta hem de kokuya sebep olan bakteriler insan sağlığını ciddi boyutta tehlikeye atmaktadır.
Tekdez , güncel portör muayene raporları, iş sağlığı ve güvenliği sertifikaları, hijyen ve mesleki yeterlilik sertifikaları eksiksiz olarak uzman ve eğitimli ekipler tarafından profesyonel hizmet vermektedir.

Vestfrost buzdolabı koku yapıyor problemlerinize çözüm için yılardır Sağlık Bakanlığı onaylı hizmet vermekte olan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız tarafından sağlanacak olan randevu öncesi tarafınıza detaylı bilgi aktarılmakta ve talebinizle birlikte hizmet günü belirlenmektedir.
Hizmet süresi 30-40 dakika aralığında sürmekte ve hidrojen peroksit uygulaması ile ozonlama nötralizatörleri doğru yöntem ve tekniklerde uygulanarak hizmet verilmektedir.
Müşteri danışmanımız tarafından randevu gününde buzdolabının, ekiplerimize ön temizliği yapılarak boş teslim edilmesi gerektiği bilgisi verilmektedir ve randevu gününde herhangi bir aksaklık olmaması için buna dikkat edilmesi gerekmektedir.

Hizmet tarihinde tarafınıza hizmet verecek olan ekiplerimiz tarafından öncelikle elektrikle tüm bağlantılar kesilerek suda seyreltilmiş hidrojen peroksit ile dolabın tüm yüzeyleri silinecektir.
Hidrojen peroksit uygulamasının bakteri, patojen ve mantarlara etki etmesi için 5 dakika bekleme süresi olacaktır. Bekleme işleminden sonra dolabın içerisi ıslak temiz bir bezle silinmekte ve kokudan tamamen arındırılabilmesi için ozonlama nötralizatörleri iki uygulama halinde kurulmaktadır.
Buzdolabının içerisine 5000 mg ve buzluk kısmına 2000 mg ozonlama nötralizatörleri kurulmaktadır.

Dolabın kapağı kapatılarak buzluk kısmı ve içerisinde ozonlama işlemi sağlanacaktır. Bu işlem 5-10 dakika kadar sürmekte ve ozonlama bitiminde buzdolabının kapısı açılarak 5 dakika kadar havalandırılma işlemi sağlanmaktadır.
Hidrojen peroksit ve ozonlama işlemi sonrası buzdolabı bakteri, patojen ve mantarlardan arındırılmış olarak sağlıklı kullanıma teslim edilecektir.
Tekdez , sunduğu buzdolabı ozon temizliği hizmeti ile Vestfrost buzdolabı koku yapıyor sorunlarına çözüm niteliğinde kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Uzman ve eğitimli ekipleri ile yıllardır profesyonel hizmetin adresi olan firmamız, Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi, marka tescilleri, yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz olarak hizmet vermekte olan Türkiye geneli kurumsal bir kuruluştur.
Detaylı bilgi ve talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.


Su deposu temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri için bize ulaşın: (0212) 554 0 555

su deposu